TVP Info ma nową prowadzącą. Aleksandra Gronowska wcześniej startowała w wyborach miss

Aleksandra Gronowska została nową prowadzącą w TVP Info. W ubiegły weekend zadebiutowała na antenie. Kim jest?

Widzowie TVP Info w weekend byli świadkami debiutu nowej prowadzącej pasma "Info Wieczór". Do pracowników stacji pojawiających się na antenie dołączyła Aleksandra Gronowska, która z telewizją publiczną związana jest od wiosny 2020 roku. Do tej pory głównie współpracowała z TVP3, jednak jej relacje czasami pojawiały się w TVP Info. Widzowie mogą ją też kojarzyć z programu TVP3 Łódź "Budzi się ludzi", którego była gospodynią. W przeszłości brała udział w wyborach miss.

Joanna Liszowska, Maja HyżyMają rozstępy, cellulit i włosy pod pachami. Te gwiazdy nie boją się naturalności

Zobacz wideo Świat się o niej rozpisywał

TVP Info z nową prowadzącą. To Aleksandra Gronowska

Aleksandra Gronowska wzięła udział w wyborach Miss Polonia w 2019 roku. Dotarła do finału, ale zwyciężyła wtedy Karolina Bielawska. Trzy lata później ponownie spróbowała sił w konkursie. Została czwartą wicemiss Polski. Pracownica TVP Info w tym roku skończy 28 lat. Na koncie ma trzy dyplomy, studiowała m.in. finanse i rachunkowość na jednej z warszawskich uczelni. Jednak nie to jest jej miłością:

Moją pasją od dawna jest dziennikarstwo, obecnie pracuję w telewizji. Swoją przyszłość wiążę z mediami, chciałabym poprowadzić autorski program o sztuce – przyznała kiedyś w jednym z wywiadów.

Gronowska jest aktywna w mediach społecznościowych. Jak napisała na profilu na Instagramie, "lubi życie" i "lubi jeść". Interesuje się sztuką, wiele jej postów jest związanych właśnie z tą dziedziną. Chętnie też podróżuje, co relacjonuje obserwatorom. Zdjęcia Aleksandry znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Agnieszka Kotlarska z córkąZabójca Kotlarskiej wypożyczył książkę o jej sprawie. Zostawił wiadomość

To nie pierwsza kobieta, która dołączyła do show-biznesu po udziale w konkursie piękności. Warto wspomnieć tu chociażby o Paulinie Krupińskiej (Miss Polonia 2012), która obecnie jest związana z "Dzień dobry TVN", Izabelli Krzan (Miss Polonia 2016), związanej z TVP czy Marcelinie Zawadzkiej (Miss Polonia 2011). Modelka na początku współpracowała z Telewizją Polską, jednak teraz obecna jest w Polsacie.

Więcej o: