Roksana Węgiel wygrzewa się na Malediwach z ukochanym. Wybrali luksusowy hotel. "Wymarzony czas"

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciami z urlopu. Egzotyczne wakacje spędza w towarzystwie ukochanego.

Plotki o tym, że w życiu Roksany Węgiel pojawił się ktoś wyjątkowy, krążyły w sieci od jakiegoś czasu. Podsycała je sama zainteresowana, publikując nagrania i zdjęcia, na których widać ją było w towarzystwie ukochanego. Piosenkarka nie zdradzała jednak, kim on jest. Dopiero w dniu 18. urodzin pochwaliła się, że spotyka się z Kevinem Mgleją. Łączy ich nie tylko romantyczna relacja, ale również pasja do muzyki. Wspólnie pracowali nad nową płytą Roksany. Po kilku intensywnych miesiącach nadszedł dla nich czas na wypoczynek. Zakochani wybrali się na egzotyczne wakacje.

Joanna Jabłczyńska, Michał Wiśniewski z córką FabienneStudniówki gwiazd. Ziętek się nie popisała. Lis zachwycająco

Zobacz wideo Roksana Węgiel pochwaliła się nową fryzurą

Roksana Węgiel w towarzystwie ukochanego odpoczywa na Malediwach 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej postanowili uciec od zimowej aury w Polsce. Spakowali walizki i polecieli na Malediwy. W opublikowanym na Instagramie poście piosenkarka zdradziła, że był to jej wymarzony kierunek wakacyjny. 

Wymarzone miejsce, wymarzony czas - napisała.
 

W sekcji komentarzy posypały się miłe słowa od fanów. Internauci przede wszystkim życzyli jej udanego urlopu.

Miłego wypoczynku kochana!
Wypoczywaj należy ci się.
Miłego pobytu!

Nieco więcej wakacyjnych kadrów 18-letnia piosenkarka i jej ukochany wrzucili na InstaStories. Między innymi pochwalili się, że nocują w luksusowych domkach na wodzie. Zdjęcia znajdziecie w galerii u góry strony.

Kim jest Kevin Mglej?

Wybranek Roksany Węgiel to bez wątpienia człowiek wielu talentów. Nie tylko prowadzi własną wytwórnię muzyczną, ale jest również prezesem agencji marketingowej. Oprócz tego śpiewa i układa piosenki dla polskich gwiazd. Ma trzyletniego syna ze związku ze znaną aktorką. TUTAJ przeczytacie więcej na jego temat. 

Adam Podwapiński"Hotel Paradise". Adam został ojcem! Zdradził nietypowe imię córki

Więcej o: