Britney Spears poszła na randkę z mężem. Awantura, krzyki i bełkot. Uciekł z restauracji. Jest nagranie

Britney Spears wybrała się z mężem do jednej z restauracji w Los Angeles. O udanej randce jednak nie może być mowy. Świadkowie zdarzenia mówią o awanturze, krzykach i pośpiesznym wyjściu Sama Asghari.

Amerykańskie media donoszą, że Britney Spears była widziana z mężem w jednej z restauracji. Randka nie skończyła się jednak pomyślnie. Goście byli świadkami awantury i krzyków. Ostatecznie Sam Asghari pośpiesznie wyszedł i zostawił pobudzoną piosenkarkę. Wcześniej pojawiały się doniesienia o rzekomym rozwodzie pary. 

Britney Spears, Sam AsghariBritney Spears rozwodzi się?! Problemem dla Sama mają być nagie zdjęcia żony

Zobacz wideo Britney Spears kłóci się z synami

Britney Spears była widziana z mężem w restauracji. "Krzyczała i bełkotała"

W 2022 roku Britney Spears stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim trenerem personalnym, z którym była w związku od 2016 roku. Fani liczyli na to, że to początek nowego okresu w życiu gwiazdy, która zdołała się uwolnić od trwającej 13 lat kurateli ojca. Artystka odzyskała pełnię zdolności do czynności prawnych, ale jej zachowanie wskazuje na emocjonalną niestabilność. Piosenkarka często publikuje w mediach społecznościowych nagie zdjęcia, co miało być przyczyną kłótni z mężem. 

 

Teraz portal TMZ opublikował film, na którym widać Britney Spears awanturującą się w restauracji. Świadkowie stwierdzili, że gwiazda "zachowywała się maniakalnie, krzyczała i bełkotała". Na nagraniu możemy dostrzec piosenkarkę, która jest wyraźnie zdezorientowana i próbuje ukryć twarz za restauracyjnym menu. 

 

Dodajmy, że w 2022 roku Britney Spears wróciła na radiowe listy przebojów. Wszystko za sprawą utworu, który dużo wcześniej nagrała z Eltonem Johnem. Piosenka "Hold me closer" stała się prawdziwym przebojem, ale artyści nie nakręcili do niej teledysku i jak dotąd nigdy nie wystąpili z nią na żywo. Na razie nie mówi się także o ewentualnym powrocie artystki na scenę. Mocno dyskutowane są natomiast jej działania w mediach społecznościowych - ataki na członków rodziny, kłótnie z synami i nagie zdjęcia. 

 

Britney SpearsBritney Spears na ślubie wyglądała obłędnie

Więcej o: