Córka Trojanowska absolutnie nie pójdzie w ślady mamy. Ma dobry zawód i ceni sobie prywatność

Izabela Trojanowska ma już dorosłą córkę. Roxanna Trojanowska kończy w tym roku 32 lata. Jest bardzo podobna do swoich rodziców, wyrosła na prawdziwą piękność. Nie zamierza jednak pójść w ślady mamy. Czym się zajmuje córka artystki?

Izabela Trojanowska bardzo rzadko dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Tylko czasem robi wyjątek od reguły. Pochwaliła się na przykład zdjęciem swojej dorosłej córki. Roxanna ma już 32 lata. Jej tatą jest Marek Trojanowski.

Zobacz wideo "The Voice Senior". Uczestnik poprosił ukochaną o rękę na scenie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sławni rodzice przekazali dobre geny. Dzieci tych gwiazd wyglądają zupełnie jak oni

Roxanna Trojanowska nie wybrała aktorstwa ani muzyki

Roxanna nie chciała nawet próbować sił w show-biznesie. Od razu zdecydowała się obrać inną drogę. O powodach tej decyzji Izabela Trojanowska opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Dziewczynie nie podoba się, że jej mama nie ma prywatności. Nie chciała żyć w ten sposób. Woli zachować anonimowość, a nie pilnować każdego dnia, że ktoś w każdej chwili może zrobić jej zdjęcie, na którym będzie wyglądać niekorzystnie.

Dziewczyna nie żałuje swojej decyzji. Izabela Trojanowska przyznała to w rozmowie:

Nigdy w życiu (nie żałuje, przyp. red.) i bardzo się cieszę. Dlatego, że nie mam kompletnie prywatności. Jak przyjeżdża do mnie, to jest to komentowane, ludzie lubią hejtować. Nie jest to fajne. A ja z córką lubię być sam na sam. Lubimy być naturalne, nie hamować swoich uczuć i zachowywać się tak, jak mamy na to ochotę w danym momencie.

Czym zajmuje się Roxanna Trojanowska?

Córka Trojanowskiej studiowała prawo i od kilku lat pracuje w zawodzie. Obecnie jest związana z kancelarią w Berlinie. Jest też w trakcie robienia aplikacji. Niewiele osób o tym wie, ale córka piosenkarki ma podwójne obywatelstwo – polskie i niemieckie.

Córka skończyła prawo, teraz zdała na aplikację, przez dwa lata będzie wybierała swój kierunek, zobaczymy, na czym stanie, w czym będzie czuła się najlepiej - opowiadała Izabela Trojanowska.

Niestety to, że mieszka w innym kraju, skutkuje sporadycznymi spotkaniami z mamą. Nie mają dla siebie zbyt wiele czasu i rzadko się widują. Mama jest jednak bardzo dumna ze swojej córki. Chętnie opowiada o pasjach Roxanny. A jest ich wiele! 32-latka bierze lekcje śpiewu, tańca, gra w golfa, w tenisa, praktykuje jogę. Jest więc bardzo zajętą osobą i nie dziwimy się, że ceni sobie anonimowość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.