Kinga Rusin ma życzenia dla fanów. Zdrowia i pieniędzy? Nie tym razem. "Garstka nieudaczników"

Kinga Rusin od kilku lat omija Polskę raczej szerokim łukiem. Nowy rok powitała w kolejnym odległym zakątu, a teraz pozdrawia rodaków z Jukatanu. W poście już tradycyjnie musiała wspominać o polskim rządzie.

Kinga Rusin i Marek Kujawa od wielu miesięcy podróżują po świecie, zwiedzając coraz to bardziej egzotyczne zakątki. Były Indie, Australia, kawał Afryki... Przyszedł czas i na ponowną wizytę w Meksyku. Tym razem była dziennikarka dotarła na półwysep Jukatan. Post ze zdjęciem opatrzyła opisem dotyczącym polskiej władzy. 

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Kinga RusinKinga Rusin zadrwiła z fanów? Pokazała prezent za "co najmniej pół miliona"

Kinga Rusin ma życzenia dla fanów. Wspomina o PiS

Kinga Rusin podzieliła się efektami sesji zdjęciowej na plaży. Do fotek dołączyła życzenia noworoczne, bowiem wcześniej była zbyt zajęta świętowaniem, żeby pamiętać o tak przyziemnych rzeczach. Niezależnie od tego, że prezenterka Polskę raczej omija, jest bardzo na bieżąco ze wszystkimi politycznymi kwestiami, które dzieją się w naszym kraju. I takie też były jej noworoczne życzenia:

W 2023 życzymy wam i nam odejścia PiSu, prymitywnej, pozbawionej skrupułów garstki nieudaczników i fundamentalistów, którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny i zadłużyli go na dziesięciolecia - rozpoczęła Rusin.

A potem przeszła do bardziej przyjemnych rzeczy.

Sylwester świętowaliśmy... przez kilka dni. Tak jakby marzenia już się spełniły. W naszej trwającej już trzeci rok podróży dookoła świata (właśnie objechaliśmy indyjski Radżastan) zdarza nam się wracać do miejsc, w których wcześniej byliśmy, o ile są naprawdę wyjątkowe. Meksykański Jukatan jest idealny na noworoczną imprezę! W żadnym innym miejscu nie znaleźliśmy takiego klimatu do zabawy, takiej odlotowej muzyki i pysznego jedzenia, jak tu. Marek namówił mnie, jak co roku, na noworoczną mini sesję zdjęciową na plaży - podsumowała.

Zdjęcia Kingi Rusin znajdziecie w galerii na górze strony

 

Kinga RusinKinga Rusin pokazała, jak mieszka w Australii. Widok z okna robi potężne wrażenie

Trzeba przyznać, że separacja z krajem służy Kindze Rusin. W Polsce takich palm się nie uświadczy - podobna sesja zdjęciowa byłaby niewykonalna!

Więcej o: