Anna Markowska zapozowała przed lustrem. Internauci zaskoczeni. "Co się z tobą stało?"

Anna Markowska podzieliła się z internautami zdjęciem, na którym zapozowała przed lustrem. Nie byli zachwyceni. Pojawiły się podejrzenia o zbytnią ingerencję w urodę. Obserwatorzy zarzucili modelce, że przesadziła z medycyną estetyczną.

Anna Markowska zaistniała w show-biznesie przy okazji udziału w programie "Top Model". Jednak ostatnio częściej mówi się o niej w kontekście związków i życia prywatnego niż sukcesów zawodowych. Od jakiegoś czasu modelka jest łączona z Kubą Wojewódzkim. Celebrytka jest aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 400 tysięcy użytkowników. Kilka dni temu dodała zdjęcie, na którym zapozowała przed lustrem i odsłoniła brzuch. Zapewne nie takiej reakcji internautów się spodziewała.

Zobacz wideo Ata Postek o wizycie u Kuby Wojewódzkiego. "Zaatakował mnie o Piotra Kukulskiego"

Anna MarkowskaMarkowska w święta reklamuje płytę kuchenną. Internauci: Antyreklama genialna

Anna Markowska zapozowała przed lustrem. Internautka: Kompletnie cię nie poznałam

Anna Markowska dodała na Instagram zdjęcie z przygotowań do sesji nowego projektu. Fotografię podpisała zaledwie jednym słowem.

Backstage - napisała Anna Markowska.
 

Na zamieszczonym zdjęciu w oczy rzucają się zwłaszcza odsłonięty brzuch celebrytki, a także dość wydatne usta. Nie umknęło to także uwadze internautów, którzy nie przebierali w słowach.

Oglądałam ostatnio sezon "Top Model", w którym występowałaś. Zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie - mądra, wrażliwa, piękna, nietypowa, inna. Postanowiłam poszukać, co u ciebie teraz. Kompletnie cię nie poznałam. Wyglądasz jak tysiące celebrytek. Zniknął cały urok i skromność. Szkoda.
Aniu, co się z tobą stało?
Pięknie. A czy ty coś przy ustach majstrowałaś Aniu?
Usunięty tłuszcz z policzków, podbródek poprawiony. Wystarczy porównać zdjęcia sprzed lat.

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Anny Markowskiej na Instagramie. Co ciekawe, celebrytka się do nich nie ustosunkowała i nie wdała w polemikę z obserwującymi.

Dodajmy, że pod zdjęciem pojawiło się też sporo pozytywnych komentarzy i zachwytów nad urodą partnerki Kuby Wojewódzkiego

Anna MarkowskaAnna Markowska wskoczyła w sandały i się zaczęło. Fani analizują wygląd jej stóp

Więcej o: