Anna Markowska reklamuje płytę kuchenną. Internauci drwią: Antyreklama! Odpal chociaż grzanie

Nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego postanowiła wykorzystać czas świąt do zareklamowania płyty kuchennej. To nie spodobało się internautom. Na Annę Markowską spadła spora krytyka.

Annę Markowską poznaliśmy w programie "Top Model". Kandydatka na modelkę opowiedziała wówczas o swojej chorobie nowotworowej. Ostatnio o celebrytce zrobiło się głośno ze względu na związek z Kubą Wojewódzkim. Markowska przyznała, że relacja nabrała rumieńców po półtora roku znajomości. Nowa partnerka showmana jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie 400 tysięcy użytkowników. Nic więc dziwnego, że zdarzają jej się także kontrakty reklamowe. Wszystko wiąże się jednak z wyczuciem czasu, a tego chyba tutaj zabrakło. Anna Markowska postanowiła zareklamować płytę kuchenną, ale zapewne nie takiej reakcji się spodziewała.

Zobacz wideo Anna Markowska tłumaczy się ze swojej relacji z Pawłem Delągiem

Anna MarkowskaAnna Markowska miała nowotwór i przeszła kilka operacji. "Miałam żyć dwa miesiące"

Anna Markowska zajęła się reklamą w święta. Internautka: Przestaję obserwować 

Na Instagramie Anny Markowskiej pojawił się post reklamujący płytę kuchenną. Celebrytka zapozowała do zdjęcia, trzymając w ręku patelnię z pierogami i zamyślając się nie bardzo wiadomo nad czym. 

Każdy kto jest szefem kuchni, nawet w swoim własnym domu wie, że odpowiednia temperatura gotowania czy smażenia ma znaczenie dla smaków i aromatów dań (...).  Na płycie może gotować nawet kucharek sześć, co w okresie świątecznym może się zdarzyć. Dzięki sześcioobszarowej przestrzeni gotowania i intuicyjnemu panelowi, będzie co jeść - napisała Anna Markowska na Instagramie.
 

Post miał zachęcić obserwatorów Anny Markowskiej do zakupienia nowej płyty kuchennej, a zachęcił ich jedynie do uszczypliwych komentarzy. Wielu wskazywało, że taka reklama, dodawana w święta, to spora przesada.

Serio nawet dzisiaj takie posty? Dzisiaj patelnia, jutro co?
Jedna z tych reklam, którą widzisz i wiesz, że kłamie. Przestaję obserwować. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Odpal grzanie, bo jakieś blade te pierożki.
Widać, że w tej kuchni gotowanie się nigdy nie działo.
Nawet pieroga źle trzymasz, antyreklama genialna.
Porażka w święta reklamować płytę kuchenną.

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Anny Markowskiej na Instagramie. Jesteście zaskoczeni taką reakcją? 

Anna Markowska i Kuba WojewódzkiKim jest partnerka Kuby Wojewódzkiego? Anna Markowska chorowała na nowotwór

Więcej o: