Jest modelką plus size i ma szczupłego chłopaka. Czyta przykre komentarze. "Przygnieciesz go na śmierć"

Alex Aspasia zajmuje się w sieci tworzeniem treści o tematyce ciałopozytywności. Influencerka chciałaby odczarować stereotyp o relacji, w której dwie osoby znacznie różnią się gabarytami.

Alex Aspasia to 28-letnia modelka plus size, która od jakiegoś czasu zajmuje się tworzeniem treści w internecie o tematyce ciałopozytywności. Influencerka zdradziła ostatnio, z jakimi problemami mierzy się na co dzień. Choć nie raz zdarzyło jej się zostać wyproszoną z klubu w Los Angeles, tak to, czego wielu nie może pojąć, jest fakt, że Aspassia ma szczupłego chłopaka. 

Zobacz wideo Karolina Malinowska o body positive. "Znam piękne modelki plus size"

Jest modelką plus size i ma szczupłego chłopaka. Internetowe trolle dają jej popalić

Aspasia i jej partner tworzą udany związku już od prawie pięciu lat. Mimo tego para wciąż budzi kontrowersje. Modelka żali się, że często słyszy bardzo przykre komentarze, które podają w wątpliwość szczerość uczuć jej chłopaka. 

Ludzie mówią: "biedny chłopak, przygnieciesz go na śmierć!" albo "niezły desperat". Niektórzy twierdzą, że płacę mu za to, że jest ze mną w związku. Słyszę najgorsze rzeczy, jakie można wymyśleć - mówi Aspasia.

Alex Aspasia zdecydowała się na upublicznienie swojego związku online, aby pokazać internautom, że kobiety o większych gabarytach również mogą mieć szczupłego partnera. Zależy jej, aby w mediach była reprezentacja zdrowej relacji tego typu, która nie opiera się na fetyszyzowaniu drugiej strony. 

Często słyszy się przykre stereotypy, że grubsze kobiety są fetyszyzowane przez mężczyzn i taki związek trzymany jest zazwyczaj w tajemnicy. Rzadko widzi się w mediach zdrową relację między taką parą. My po prostu się kochamy i cieszymy sobą nawzajem - przekonuje Aspasia.

Alex Aspasia ma na TikToku ponad 370 tys. obserwujących.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.