Lewandowska mknie po szarej Warszawie autem za milion. Zawiało luksusem! Prywatny kierowca i modowy dodatek w piekielnej cenie

Anna Lewandowska nagrywała trening do cyklu w "Dzień dobry TVN". Pod centrum fitnessu sfotografowali ją paparazzi, gdy mknęła do swojego mercedesa. Trenerka została również poproszona o zdjęcie przez czekającego na nią fana.

Anna Lewandowska w styczniu regularnie pojawia się w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie zachęca do podjęcia wspólnego sportowego wyzwania "Healthy & Active", czyli "Zdrowy i Aktywny".

Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie - tłumaczyła w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl.

 "Lewa" zaprezentowała specjalny trening dla widzów, a kiedy opuszczała centrum fitnessu, sfotografowali ją paparazzi. Uwagę zwraca nie tylko droga stylizacja trenerki, ale także jej zachowanie w stosunku do jednego z fanów.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o młodym wyglądzie Roberta

Anna Lewandowska opuszcza studio fitnessu z drogą torebką

Anna Lewandowska tym razem postawiła na wygodną, ale bardzo modną stylizację. Miała na sobie krótki, czarny top, szerokie spodnie i oversize'ową marynarkę w szarym kolorze. Do tego zestawu dobrała ciężkie buty i małą torebkę marki Hermes, z rączką przewiązaną apaszką. Za dodatki tej marki trzeba zapłacić minimum 30 tysięcy złotych.

Lewandowska udała się do swojego mercedesa, gdzie czekał na nią prywatny kierowca, który otworzył jej drzwi. Zanim wsiadła do samochodu, zrobiła sobie zdjęcia z fanem. Trenerka chętnie pozowała i serdecznie uśmiechnęła się do fotografii.

Więcej zdjęć Anny Lewandowskiej zrobionych pod centrum fitnessu znajdziecie w galerii na górze strony. Jak wam się podoba jej najnowsza stylizacja? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.