Anna Mucha niczym krytyk kulinarny ocenia kolejne dania w USA. Jest lepiej! "Miało to sens"

Anna Mucha początkowo narzekała na kuchnię amerykańską. Znalazła chyba miejsce, gdzie jej kubki smakowe w końcu były zadowolone. Wszystko zrelacjonowała na Instagramie.

Anna Mucha Nowy Rok postanowiła przywitać z ukochanym Jakubem Wonsem w Stanach Zjednoczonych, co skrzętnie relacjonuje na Instagramie. Aktorka chętnie dzieli się przemyśleniami między innymi na temat amerykańskiego jedzenia. Jak dotąd kuchnia jej nie zachwyciła i tęskni za polskimi potrawami. Jednak na najnowszej relacji para chyba w końcu trafiła na prawdziwą perełkę.

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Anna Mucha odwiedza kolejną restaurację na Florydzie: Ma to sens!

Anna Mucha jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie pokazuje codzienne życie, kadry z domu, pracy, a także podróży. Również obecny pobyt na Florydzie można śledzić na jej relacjach. Anna Mucha i Jakub Wons zwiedzili już m.in. Miami Beach, dom Versace, poszli na mecz Lakersów, a także ochoczo próbują amerykańskich dań, odwiedzając knajpkę za knajpką. Jedzenie w hotelu oraz w restauracjach na razie jej nie zachwyciło. Narzekała na zimne jajka na śniadanie oraz niedobre słodkości. Zła passa chyba jednak minęła, ponieważ gwiazda w końcu wyszła zadowolona po posiłku. 

Aktorka niczym wprawiony krytyk kulinarny na InstaStories ocieniała kolejne dania z podróży po Florydzie. Tym razem przy dokach znalazła pyszną knajpkę, gdzie zajadała się owocami morza, batatami i kanapkami.

Prościutko, ze smakiem. Ja wiem, że to nie wygląda, ale uwierzcie mi - miało to sens - napisała pod jedną z kanapek.

Anna Mucha ocenia kolejne knapjy na FlorydzieAnna Mucha ocenia kolejne knapjy na Florydzie Fot. @taannamucha

Annie Musze przypadło do gustu także kolejne danie - ceviche z przegrzebków.

Subtelna, świeża, pikantna rozkosz dla podniebienia.

Anna Mucha ocenia kolejne knajpy na FlorydzieAnna Mucha ocenia kolejne knajpy na Florydzie Fot. @taannamucha

W końcu można mówić o sukcesie. Więcej kulinarnych kadrów i opinii z podróży Anny Muchy znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.