Anna Mucha poleciała do USA. Opublikowała zaskakujące nagranie. "Nie jestem trzeźwa"

Anna Mucha podzieliła się nagraniem, na którym jest wyraźnie nietrzeźwa. Aktorka poprosiła w nim fanów o radę.

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie milion użytkowników. Szczególnie chętnie dzieli się zdjęciami z podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Gwiazda lubi też skracać dystans z internautami, więc często dzieli się z nimi przemyśleniami lub prosi ich o radę. Tym razem jednak naprawdę zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów. Zaprezentowała się bowiem w stanie mocno wskazującym.

Zobacz wideo Instagram usunął jej półnagie zdjęcie. Anna Mucha: Duże zaangażowanie tych, którzy nie wspierają WOŚP

Nietrzeźwa Anna Mucha mówi o książkach 

Aktorka zwiedza obecnie Stany Zjednoczone, co skrzętnie relacjonuje na Instagramie. Teraz podzieliła się nagraniem, na którym poprosiła fanów o polecenie książek traktujących o Ameryce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że Anna Mucha na filmiku jest wyraźnie nietrzeźwa, co sama przyznała.

Odważę się, doczekaliśmy tego momentu, kiedy nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy. (...) Nie zmienia to postaci rzeczy, że jestem ciekawa jakie książki... Picie alkoholu jest złe, jeżeli oglądają mnie nieletni, to proszę, przełączcie na jakichś innych idoli. Picie alkoholu to zło. Jakie książki o Ameryce polecacie. Ja jestem głodna i chętna. Jutro będę leżała i grzała swoje boskie ciało i mogę czytać książki.

Anna MuchaAnna Mucha ig. taanaamucha

Wiadomo, ile Anna Mucha zarabia w "M jak miłość"

Według doniesień "Super Expressu" to właśnie Anna Mucha jest najlepiej zarabiającą aktorką w serialu. Za jeden dzień zdjęciowy ma ona otrzymywać osiem tysięcy złotych, a na planie pojawia się średnio przez około pół miesiąca. Daje to łączną sumę 120 tysięcy złotych. Wszystko zostało uzależnione od tego, że obecnie jest jedną z głównych bohaterek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.