Matka Anny Przybylskiej wspomina córkę w dniu urodzin. Przygotowała piękny prezent. "Tęsknimy"

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła całą Polską, a fani wspominają ją do dziś. Aktorka 26 grudnia obchodziłaby 44. urodziny. Jej matka przygotowała z tej okazji coś wyjątkowego.

Anna Przybylska jest jedną z najlepiej zapamiętanych polskich aktorek. Nie tylko była niezwykle utalentowaną kobietą, ale i osobą, od której nieustannie biło ciepło - zawsze stawiała rodzinę na pierwszym miejscu. Zmarła na raka trzustki w 2014 roku, a w poniedziałek, 26 grudnia, obchodziłaby 44. urodziny. Jej matka udostępniła wzruszający wpis. 

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o sukience w stylu Przybylskiej. "Miałam mieć inną na początku"

Matka Anny Przybylskiej wspomina córkę w dniu urodzin 

Anna Przybylska urodziła się 26 grudnia 1978 roku w Gdyni, gdzie spędziła większość życia. Choć nie ma jej z nami od lat, to rodzina i bliscy chętnie wspominają ją w mediach społecznościowych. W tym wyjątkowym dniu jej matka Krystyna Przybylska opublikowała zdjęcie, do którego zapozowała obok portretu z podobizną ukochanej córki. 

Aniu. Dziś Twoje urodziny. Miałam odebrać portret od naszej wspaniałej malarki Pani Jolanty Majcher. Tęsknimy - pisała Krystyna Przybylska.

Krystyna Przybylska otrzymała w komentarzach wiele słów wsparcia. Obserwatorzy nie mogli się napatrzeć na nowy nabytek, który rzeczywiście prezentuje się przepięknie. 

Jesteśmy z mamą pod wrażeniem, prześliczna.
Pani Krysiu, dużo zdrowia. Przytulam.
Trzymaj się, pani Krysieńko. Miłości na ten trudny czas i zdrowia - czytamy.

26 grudnia matka aktorki miała odebrać obraz od malarki, jednak plany pokrzyżowało zdrowie. Przy okazji Bożego Narodzenia poinformowała obserwatorów, że wraz z wnukiem zachorowali na Covid-19. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Smutne wyznanie mamy Przybylskiej. Dotyka ją hejt. Zgłosiła się o pomoc do psychiatry

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.