"Mam talent". Sześciolatka wyszła na scenę i otworzyła buzię. Jurorzy osłupieli. "Co tu się dzieje?"

Aaralyn zdołała wprowadzić jury w istne osłupienie, kiedy pojawiła się na castingu "Mam talent". Sześciolatka użyła swojego głosu niczym doświadczony blackmetalowiec.

Kiedy sześcioletnia Aaralyn pojawiła się na castingu do "America's Got Talent" nic nie wskazywało na to, co wydarzyło się chwilę później. Niepozorna dziewczynka weszła na scenę wraz z dziewięcioletnim bratem i zapowiedziała autorski utwór "Zombie Skin". Izzy zasiadł przy perkusji, natomiast Aaralyn zajęła się wokalem. Jurorzy wnet osłupieli z wrażenia.

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

'Mam talent'Zagrała "Panie Janie" w "Mam talent" na flecie. Tylko, że intymną częścią ciała

"Mam talent". Ta słodka sześciolatka "śpiewa" jak Nergal. Jurorzy osłupieli

Sześciolatka zaczęła drzeć się do mikrofonu i używać charakterystycznego blackmetalowego growlingu, który wywołał zdziwienie publiczności i zamieszanie pośród członków jury. Dwoje jurorów wcisnęło bowiem przyciski na "nie", co z kolei zdenerwowało pozostałą dwójkę. 

Jestem zdumiona. Jesteś słodka i śliczna, ale kiedy otworzyłaś usta... nie mogłam w to uwierzyć. Co się dzieje? - łapała się za głowę Heidi Klum.
 

Mel B zaś wprost przyznała, że jest... przerażona.

Scary Spice jest oficjalnie przestraszona - powiedziała z humorem.

Howard Stern wyraził obawie o kondycję głosu dziewczynki i zapytał sześciolatkę, czy growling nie niszczy jej strun głosowych. Aaralyn odpowiedziała, że nie. Dziewczynka z bratem wykonała ostatecznie kolejny utwór i przeszła do kolejnego etapu. 

Amanda Holden w brytyjskiej edycji 'Mam talent'Wpadka w brytyjskiej edycji "Mam talent!". Jurorka na wizji pokazała za dużo

"Mam talent". Aaralyn jako sześciolatka "śpiewała" niczym Nergal. Co robi dziś?

Aaralyn i jej brat Izzy pojawili się na scenie "America's Got Talent" blisko dziesięć lat temu. Co dziś u nich słychać? Jak się okazuje, pasja do muzyki blackmetalowej nie była chwilową fascynacją. Na Instagramie wokalistki wciąż pojawiają się klipy z jej nowszych występów utrzymanych w podobnej stylistyce. Razem ze swoim bratem tworzy duet o nazwie Murp. 

 

Podoba się wam growling?

Więcej o: