Agata Rubik nieprzytomna pierwszego dnia w Sydney. Córki zrobiły jej zdjęcie z zaskoczenia. Fanka się czepia

Agata Rubik wraz z mężem i córkami wylecieli na tegoroczne święta do Australii. Celebrytka spodziewała się, że będzie zwiedzać w piękną pogodę i pełna energii. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Różnica czasu daje jej w kość.

Agata Rubik z rodziną obecnie przebywają w Australii. Relacjonowali już ekskluzywny lot pierwszą klasą z wszelkimi udogodnieniami, jak chociażby prywatna łazienka. Za same bilety mieli zapłacić niemal 100 tysięcy złotych w jedną stronę. Wykosztowali się, ale żona Piotra Rubika już wcześniej przyznała, że uwielbiają podróżować po świecie, zdobywać nowe doświadczenia i nie żałują na to pieniędzy. Po bardzo komfortowym locie wylądowali w Sydney. Celebrytka opublikowała zabawne zdjęcie, a fani już twierdzą, że przejdzie do historii. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Luksusowa kuchnia, ogromny basen i pałacowe wnętrza. Tak mieszkają Rubikowie. Przestrzeń robi piorunujące wrażenie!

Zobacz wideo Agata Rubik otwiera się. "Cały życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Nieprzytomna Agata Rubik w Sydney. Córki zrobiły jej zdjęcie z zaskoczenia. "Przejdzie do historii"

Tegoroczne święta rodziny Rubików z pewnością nie należą do najtańszych. Agata opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym śpi oparta o męża. Oboje mają ciepłe kurtki na sobie, a celebrytka siedzi w związanych włosach i okularach przeciwsłonecznych. Zaskoczyła ją nie tylko pogoda, ale i potężny jet lag, który wiąże się z nagłą zmianą strefy czasowej. 

Sydney dzień pierwszy. Dzieci na placu zabaw zamiast się bawić, robią nam zdjęcia. Jet lag gigant - napisała celebrytka.
 

W komentarzach fani próbowali podnieść na duchu celebrytkę, jednak nie potrafili ukryć rozbawienia. 

To zdjęcie przejdzie do historii.
Wyglądacie tu państwo jak ludzie po podróży.
Tyle się dzieje na tym zdjęciu - pisali internauci.

Jedna z internautek zarzuciła żonie Piotra Rubika przesadny retusz. Celebrytka szybko odpowiedziała na zaczepkę: 

Ale poleciałaś z aplikacją Photoshop, zero wstydu.
Słaba z pani specjalistka - odgryzła się Agata.

Rose Bertram, Kylian MbappéKylian Mbappé spotyka się z modelką. Rose ma dwójkę dzieci z innym piłkarzem

To nie pierwsza wizyta Agaty i Piotra Rubików w Sydney. Jak zdradziła celebrytka, zatrzymali się w tym samym hotelu, w którym mieszkała z mężem w 2008 roku. 

Więcej o: