Bohaterski Jakub Rzeźniczak broni żony. Poszło o powiększanie ust. "Nie może mieć zrobionych". Internauci piszą o "oszustwie"

Jakub Rzeźniczak wdał się w dyskusję z internautką, która zarzuciła jego żonie, że poprawiała sobie usta. Piłkarz zapewnia, że Paulina Nowicka nie może wykonywać takich zabiegów, ze względu na problemy zdrowotne. Obserwatorzy nie byli jednak przekonani.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka przebywają obecnie na miesiącu miodowym, który oczywiście skrzętnie dokumentują w mediach społecznościowych. Szczęście młodej pary zostało jednak zmącone przez kąśliwe uwagi internautów. Piłkarz postanowił stanąć w obronie żony i zapewnia, że jej usta są całkowicie naturalne. 

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Rzeźniczak broni żonę w Interncie. Zapewnia, że ma naturalne usta. Internautka do Nowickiej: Laska, kogo ty chcesz oszukać?

Jakub Rzeźniczak udostępnił na Instagramie nowe zdjęcie z urodzinowego przyjęcia, na którym obejmuje i całuje swoją małżonkę. Pod postem pojawiły się komplementy na temat urody Pauliny Nowickiej, na które zareagował także piłkarz.

Piękna i naturalna - napisał Jakub Rzeźniczak w komentarzu.

Paulina Nowicka, Jakub RzeźniczakPaulina Nowicka, Jakub Rzeźniczak Fot. Instagram.com/paulinaa_nowicka

Więcej zdjęć Pauliny Nowickiej i Jakuba Rzeźniczaka znajdziesz w galerii na górze strony.

To zirytowało część obserwatorów Jakuba Rzeźniczaka, którzy zaczęli podkreślać, że "zrobione usta" jego małżonki ciężko uznać za naturalne.

Przecież usta ma zrobione - napisała jedna z internautek.
Nie ma, bo nie może - odparł stanowczo Jakub Rzeźniczak.

Na tym wymiana zdań się nie skończyła. Internautka zasugerowała, że Paulina Nowicka nie mówi mężowi całej prawdy. 

Doba Kuba, nie będę się spierać, wiedz tylko, że kobiety mają swoje tajemnice - dodała internautka.

Jakub Rzeźniczak nie dawał za wygraną i podkreślał, że Paulina Nowicka ze względu na problemy zdrowotne nie może korzystać z takich zabiegów medycyny estetycznej, jak powiększanie ust. 

Ja pani tłumaczę, że Paulina ze względów zdrowotnych nie może mieć zrobionych ust. Jeśli by miała, to bym to przyznał. W czym problem? - zapytał Jakub Rzeźniczak.

Z kolei inna obserwatorka nie bawiła się w dyplomację i zarzuciła Paulinie Nowickiej kłamstwo. 

Laska, ale kogo ty chcesz oszukać? Przecież masz na swoim insta stare zdjęcia z niepowiększonymi ustami - odparła jedna z internuatek.
 

Podoba wam się postawa Jakuba Rzeźniczaka? Zachował się jak dżentelmen?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.