Kibice śpiewają pod oknem "babci Messiego". Uroczy gest starszej pani

Argentyńscy kibice udali się w odwiedziny do "babci" Lionela Messiego. Śpiewom i wiwatom rozlegającym się pod jej oknem nie było końca. Starsza pani nie zawiodła kibiców.

Lionel Messi po zakończeniu niedzielnego finałowego meczu na mundialu stał się (nie po raz pierwszy zresztą) bohaterem narodowym Argentyny. Kapitan reprezentacji rozgrywał spotkanie z poświęceniem, a jego celny strzał podczas rzutów karnych rozstrzygających o rezultacie starcia wprawił kibiców w euforię i zapoczątkował całą udaną serię. W efekcie złoty Puchar Świata wylądował w jego ramionach. Radość biało-niebieskich niosła się daleko poza stadionem. W ojczyźnie Messiego, co zrozumiałe, świętowano najgoręcej. Wielką fetę urządzono też po półfinałowym meczu z Chorwacją w dość zaskakującym miejscu.

Robert Lewandowski, Leo MessiLewandowski jak Messi, Messi jak Lewandowski? Ich łączy nie tylko słabość do blondu

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Kibice Argentyny odwiedzili babcię Lionela Messiego

Tłum kibiców wystrojonych w barwy narodowe pojawił się pod domem starszej pani, którą obwołano "babcią Lionela Messiego" (te prawdziwe już nie żyją), by tam świętować, skandować, śpiewać i odtańczyć taniec radości. Biało-niebieskie zgromadzenie fanów piłki nożnej wypełniło niewielką uliczkę. Z setek gardeł popłynął śpiew: "la abuela de Messi", co oznacza po prostu: "babcia Messiego". 

Zdjęcia Lionela Messiego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Inicjatywa ujęła internautów, którzy zaczęli przesyłać sobie filmik nagrany pod oknem seniorki. Ta zaskarbiła sobie przychylność fanów piłkarza, gdy kibicowała z zaangażowaniem i wymachiwała flagą Argentyny. Szybko ochrzczono ją jego "babcią".

Biedna kobieta, nie zaśnie tej nocy - żartowano.

Tej nocy z pewnością nie tylko "babcia Messiego", ale i cała ulica miała problem z zaśnięciem, ale raczej mało prawdopodobne, by ktokolwiek z sąsiadów miał żal do kibiców.

Starsza pani nie zawiodła zebranych. Stała w oknie, machała do śpiewających ręką, a w pewnym momencie nawet przesłała im całusa. 

Wypadło uroczo?

Zdjęcia Lionela Messiego znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: