Córkę urodziła jako nastolatka. Teraz ma 32 lata i niedługo zostanie babcią. Internauci jej nie oszczędzają. "Za młoda"

Historie młodych babć są coraz częstsze, jednak mimo to szokują internautów. Jak wyznaje tiktokerka, ma zaledwie 32 lata, a niebawem zacznie się opiekować wnukiem! Kobieta opowiada o losach rodziny i wyznaje, że niczego nie żałuje, a dla córki zawsze będzie wsparciem.

Młodzi rodzice to coraz częstszy widok, jednak niewiele się mówi o babciach przed czterdziestką. Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła opowiedzieć historię swojej rodziny. Jak wyznaje na jednym z nagrań, sama bardzo szybko musiała zmierzyć się z trudami wychowania dwójki pociech. Nie spodziewała się jednak, że w jej ślady pójdzie córka, która niebawem zostanie nastoletnią mamą, czyniąc Shannon 32-letnią babcią!

NoworodekPoród trwał 25 godzin, córka ważyła 5,2 kg. Kobieta w ciąży ledwo chodziła

Zobacz wideo Niezwykle poruszająca historia 14-latka z „The Voice Kids". Rodzice go zostawili

Ma 32 lata i niebawem zostanie babcią - historia Shannon

Shannon to młoda, 32-letnia kobieta, która jest szczęśliwą mamą. Jej przygoda z rodzicielstwem zaczęła się bardzo wcześnie. Jak wyznaje na jednym z filmików na TikToku, zaszła w ciążę w wielu 15 lat. Jak się okazuje, historie lubią się powtarzać - kobieta ogłosiła, że w jej ślady poszła córka. 16-latka poinformowała mamę, że spodziewa się dziecka.

Byłam bardzo, bardzo młodym rodzicem. Ale wiecie co? To była najlepsza rzecz, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła. Absolutnie najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek spotkała mnie w życiu. Zmieniło mnie to tak bardzo jako osobę, zmieniło we mnie absolutnie wszystko. I nie żałuję ani jednej rzeczy z tego powodu - mówi na jednym z nagrań.

Jak wyznaje kobieta, niczego nie żałuje w życiu, a teraz ma zamiar pomóc córce. 32-latka zostanie zatem babcią. Wyznaje, że pomimo złej opinii społeczeństwa na ten temat, rodzicielstwo w młodym wieku ją ukształtowało i dało dużo szczęścia. Sytuacja nie tylko sprawiła, że jest lepszą osobą, ale nauczyła pokory, odpowiedzialności i bezkresnej miłości.

Wszyscy mi to mówią - jesteś za młoda na babcię! A wszystko, co mogę zrobić, to po prostu wspierać moją córkę i być przy niej. Byłam na każdej wizycie, każdym badaniu, po prostu zrobiłam dla niej wszystko, by jak najlepiej się nią zaopiekować. Nie tylko ja, ale wszyscy wokół mnie też. I teraz mamy wszystko i jesteśmy gotowi na to, co nadejdzie - wyznała Shannon na TikToku.

Mama zmienia dziecku pieluszkęOto najczęstsze błędy w pielęgnacji skóry dziecka

Chociaż w komentarzach pojawiło się wiele negatywnych opinii na temat młodej mamy, Shannon podkreśla dumę, jaką czuje z własnego dziecka. Wierzy, że córka będzie świetnym rodzicem. Przyznała że ojciec dziecka jest również zaangażowany i cieszy się z wieści o maluchu.

Więcej o: