Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się drugiego dziecka. Znają już płeć malucha? [PLOTEK EXCLUSIVE]

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz już niedługo przywitają na świecie drugie dziecko. Młodzi rodzice czują się bardzo dobrze.

Ostatnie wyznanie Jana Dąbrowskiego i Sylwii Przybysz zaskoczyło wszystkich. Okazało się, że młodzi rodzice spodziewają się drugiego dziecka. My postanowiliśmy, zapytać ich jak przygotowują się do tej ważnej roli. W końcu ich córka Pola przyszła na świat niespełna rok temu.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita nie odwiedziła fryzjera od kilku miesięcy

Zobacz wideo Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do narodzin córki

Jak Jaś Dąbrowski i Sylwia Przybysz przygotowują do narodzin drugiego dziecka?

Duże kontrowersje w mediach wywołała pierwsza ciążą Sylwii, która według fanów pary była nieplanowana. Większość z nich uważała też, że zarówno Sylwia, jak i Janek są za młodzi, by być rodzicami. Oni jednak twierdzili, że zawsze pragnęli mieć dużą rodzinę i do tego skrupulatnie dążą. Jak widać, jak mówili, tak też zrobili.

Wzorem naszych rodzin, od zawsze chcieliśmy, żeby było nas jak najwięcej. Nasza pierwsza córeczka dała nam w kość i pokazała, że rodzicielstwo to czasami sztuka przetrwania, ale pokazała nam również, że życie staje się ciekawsze i więcej warte, gdy ma się przy sobie takiego małego psotnika. Po rozmowie z naszą ukochaną położną i ginekologiem, namowach ze strony kuzyna górnika, a i fakcie, że budujemy dom, więc trzeba go kimś zapełnić, postanowiliśmy działać. Rodzice nasi byli przeszczęśliwi - a przynajmniej na takich wyglądali, zresztą nie potrafią kłamać, więc tak na pewno było. Jeśli chodzi o płeć - już wiemy na 90 proc. - powiedział Janek Plotkowi.
Czuję się bardzo dobrze. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - dodała Sylwia.

Para także stwierdziła, że nie chce zdradzać więcej szczegółów, a fani dowiedzą się o wszystkim w odpowiednim czasie.

Monika MazurGwiazda TVP tuli dwumiesięcznego syna. Przy okazji pokazała jego pokój. Jest jasno i przytulnie

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć dużo zdrowia i szczęście, w tym wyjątkowym dla nich momencie.

Wejdź na Avanti24.pl i sprawdź wygodną bieliznę oraz modne sukienki ciążowe!

Więcej o: