Małgorzata Rozenek w modnej stylizacji. Fani patrzą na jeden szczegół. "Skarpety mnie powaliły"

Małgorzata Rozenek najczęściej zachwyca stylem, a fani podziwiają jej modowe wybory. Celebrytka tym razem pokazała się w dwurzędowym płaszczu i modnych butach, a fani patrzą na... skarpety.

Małgorzata Rozenek słynie ze swojego stylu i wyczucia mody. Rzadko zdarzają jej się wpadki, chociaż niektóre kreacje są szeroko komentowane. W tym roku sporo kontrowersji wywołała "syrenia sukienka" z balu Fundacji TVN-u. Tym razem prowadząca "Dzień dobry TVN" pojawiła się w bardziej casualowej stylizacji. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie białe skarpety, które wyjątkowo zaskoczyły internautów. Padły mocne słowa. 

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Małgorzata RozenekRozenek przeszła spektakularną metamorfozę. Nie pomogły jej w tym naturalne metody?

Małgorzata Rozenek w dwurzędowym płaszczu. Stylizacja udana, gdyby nie skarpety

Małgorzata Rozenek postawiła na czarny total look z małym wyjątkiem, który wzbudził spore kontrowersje. Celebrytka opublikowała film, na którym pozuje w dwurzędowym płaszczu przypominającym marynarkę, rozszerzanych spodniach o nieco krótszym kroju i bardzo modnych obecnie butach na grubej podeszwie. Całość doskonale uzupełnia kultowa torebka Chanel warta kilkanaście tysięcy złotych, jednak to nie ona skupiła na sobie całą uwagę. Przykuły ją białe, długie skarpetki, wystające spod nogawek spodni. Niby nic nowego, a jednak rozbudziło dyskusję. 

 

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Pod postem Małgorzaty Rozenek na Instagramie pojawiło się sporo komentarzy zaskoczonych internautów.

Te białe skarpety to do bani.
Bomba buciory, ale skarpety mnie powaliły.
Woda w piwnicy. Spodnie krótkie jak w latach 60-tych.

To tylko niektóre komentarze internautów, które pojawiły się pod postem Małgorzaty Rozenek na Instagramie. Myślicie, że wyszło aż tak źle? A może do was przemawia takie połączenie? 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek pokazała się bez makijażu. To rzadki widok

Więcej o: