Meghan Markle napisała maila do Pałacu Kensington. Ujawniono treść

Dziennikarz "Harper's Baazar" Omid Scobie ujawnił treść wiadomości, jaką Meghan Markle miała wysłać do Pałacu Kensington. Żona księcia Harry'ego liczyła, że uzyska pomoc w bardzo ważnej dla niej sprawie.

O tym, że Meghan Markle i księżna Kate nie przepadają za sobą, wiadomo nie od dziś. Ich konflikt eskalował tuż przed ślubem amerykańskiej aktorki i księcia Harry'ego. Wówczas miały pokłócić się o sukienkę księżniczki Charlotte (podczas uroczystości sypała kwiatki). Rzekomo to właśnie wtedy przykre słowa, które padły z ust Meghan doprowadziły księżną Walii do płaczu. Tymczasem w wywiadzie dla Oprah żona księcia Harry'ego przedstawiła sytuację zupełnie inaczej - to ona płakała przez szwagierkę. Wówczas Meghan napisała maila do Pałacu Kensington. Treść tej wiadomości pojawiła się w sieci.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Wyciekła treść maila, który Meghan Markle miała wysłać do Pałacu Kensington

W rozmowie z Oprah Winfrey Meghan Markle wyjaśniła głośną aferę medialną z księżną Kate w roli głównej. Według niej to żona księcia Williama zaczęła spór, ale ostatecznie zachowała się bardzo przyzwoicie i przeprosiła ją, wręczyła jej nawet kwiaty.

Tymczasem w mediach pojawiła się informacja, że to księżna Kate padła ofiarą napadu złości Meghan Markle. W związku z tym ukochana księcia Harry’ego chciała jak najszybciej sprostować zaistniałą sytuację. W tym celu napisała wiadomość do Pałacu Kensington i liczyła, że uzyska pomoc. Co dokładnie napisała? Jak wynika z treści maila, do którego dotarł Omid Scobie, dziennikarz "Harper's Bazaar" i autor książki "Finding Freedom" Meghan Markle była rozżalona całym zajściem. Wytykała Pałacowi, że nie dał jej żadnego wsparcia i nie zrobił nic, by ją chronić - co wcześniej jej obiecywano. 

Jak podają zagraniczne media, Meghan Markle nie doczekała się jednak odpowiedzi. Na pytanie, dlaczego nikt nie chce ujawnić prawdziwego przebiegu tej kłótni, miała usłyszeć, że "nikt nie zamierza wciągać księżnej Kate w próżne plotki", a jej wersja wydarzeń nie jest interesująca, ponieważ "nigdy nie była uważana za kogoś ważnego w Pałacu".

Co jeszcze ujawnią książę Harry i Meghan Markle? 

8 grudnia 2022 roku na Netfliksie ukazał się długo zapowiadany dokument opowiadający o życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Do tej pory pojawiły się trzy odcinki, w których słynne małżeństwo między innymi nawiązało do publicznego prania brudów przez ojca i przyrodnią siostrę Amerykanki. Opowiedzieli także, jak wyglądały początki ich relacji. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat. Kolejne trzy odcinki będą dostępne 15 grudnia. Według zapowiedzi tym razem małżonkowie zdradzą więcej o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.