Wigilia zbliża się wielkimi krokami. Świętami zaczynają już żyć także gwiazdy, które przygotowaniami do nich chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Anna Lewandowska zaprezentowała okazałą choinkę i jednocześnie pokazała kawałek willi.
Lewandowscy po latach życia w Niemczech przeprowadzili się do Hiszpanii. Ta decyzja była, rzecz jasna, podyktowana transferem piłkarza do FC Barcelony. Para wraz z dziećmi zamieszkała w miejscowości Stiges, w której rezydencje ma wiele gwiazd piłki nożnej. Od czasu do czasu Anna Lewandowska dzieli się kadrami z willi. Teraz na Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym pokazała domową choinkę. Jest wysoka i stylowo udekorowana w bombki i liczne lampki. W oczy rzuca się również duży basen, który znajduje się za świątecznym drzewkiem.
Anna Lewandowska wspierała Roberta Lewandowskiego i całą kadrę podczas każdego meczu w Katarze. Na dwa najważniejsze, z Argentyną i Francją, zabrała także córki: Klarę i Laurę. 5 grudnia, dzień po historycznym meczu, trenerka napisała, że przyszedł czas na odpoczynek w rodzinnym gronie.
Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców, którzy podążają za reprezentacją po całym świecie. Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy.
Wygląda na to, że Lewandowscy wykorzystali przedświąteczny czas, by zregenerować siły w domowym zaciszu.
Nawroccy na Orszaku Trzech Króli. Uwagę zwraca toczek. Stylistka ujawnia, że nie był przypadkowy
Emocjonalne wyznanie Natalii Niemen o rozpadzie małżeństwa. "Religia zabija"
Ostrowska-Królikowska wyjawiła prawdę o śmierci Królikowskiego. "Nie umarł z powodu tętniaka"
Kukulska świętowała urodziny córki. "Kiedyś laleczki, a teraz maseczki". Laura ma już dziewięć lat
Córka Niemen zmaga się z rzadką chorobą. "Danusia jest po operacji"
Mickey Rourke grzmi na internetową zbiórkę. Nazwał ją "żenującą"
Zaskakująca decyzja TVP. Słynne studio zostanie zamknęte
Waldemar z "Rolnik szuka żony" wspomina program. Gorzko podsumował swój udział
Niemen moduluje głos, żeby brzmieć jak ojciec? "Wtedy Niemen zaczął ze mnie wychodzić"