Tak wygląda brat Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Żenia stroni od mediów i ceni prywatność

Marina Łuczenko swego czasu spełniła życzenie fanów i opublikowała w sieci zdjęcie, na którym pozuje ze starszym bratem. To rzadki widok, bo Żenia na co dzień stroni od show-biznesu.

Udane mundialowe występy (w tym obronienie karnego strzelonego przez Lionela Messiego) sprawiły, że o Wojciechu Szczęsnym i jego bliskich ponownie zrobiło się głośno. Zainteresowanie rodzinami Łuczenko i Szczęsnych nie maleje, mimo że udział Polski w piłkarskich mistrzostwach to już pieśń przeszłości. Uwaga fanów koncentruje się na Marinie i jej bliskich. Internautów interesuje zwłaszcza starszy brat wokalistki, Żenia Łuczenko.

WAGs bez makijażu. Marina pokazała się po przebudzeniu. Ukochana Milika teżWAGs bez makijażu. Rodriguez i Jaunat trudno rozpoznać

Zobacz wideo Marina ucina plotki o kryzysie w związku. U jej boku pojawił się mąż

Marina Łuczenko pokazała, jak wygląda jej brat

Brat Mariny wybrał życie z dala od strzelających fleszy i bardzo dba o prywatność. Do tego stopnia, że niektórzy fani wokalistki sądzili, że jest ona jedynaczką. O jej bracie wiadomo niewiele. Marina, najprawdopodobniej szanując jego prywatność, także mówi o nim rzadko. 

Zdjęcia Mariny znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

W jednym z wywiadów, jakich ostatnio udzieliła, ujawniła, że Żenia, mimo młodego wieku, może pochwalić się długim stażem związku. Ze swoją ukochaną, obecnie już żoną, związany jest od 18 lat. Marina, podając przykład jego i swoich rodziców stwierdziła, że w jej rodzinie tradycją stało się tworzenie długich, szczęśliwych związków. 

Chłopak nie pojawia się na Instagramie znanej siostry, ale niedawno medialny debiut w sieci zaliczyła jego córka, Amelia. Dumna ciocia publikowała na swoim koncie zdjęcie dziewczynki. Wyjątek z Żenią wydarzył się raz. Jeden z fanów poprosił Marinę o wstawienie do sieci zdjęcia z rodzeństwem. Piosenkarka spełniła tę prośbę i tak oczom internautów ukazał się Żenia. Zapozował razem z ojcem i siostrą, siedząc między nimi na kanapie. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo przystojny mężczyzna.

Marina z bratem i ojcemMarina z bratem i ojcem @marina_official/Instagram

Wojciech SzczęsnySzczęsny zmienił się od początku kariery. A Lewandowski? Patrzcie na Krychowiaka

A jak waszym zdaniem prezentuje się Żenia Łuczenko?

Zdjęcia Mariny znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: