Marina i Wojciech Szczęsny mają kilka nieruchomości. Ozdoby w postaci białych piór oraz ciekawe grafiki na ścianie

Wojciech Szczęsny i jego żona na co dzień mieszkają we Włoszech, jednak mają również apartament w Warszawie i dom w Zakopanem. Marina Łuczenko-Szczęsna od czasu do czasu pokazuje ich wnętrza na Instagramie.

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna apartament w Warszawie kupili już w 2016 roku, gdy wzięli ślub. Na co dzień mieszkają w Turynie ze względu na to, że piłkarz gra we włoskim klubie. Jakiś czas temu kupili m.in. dom na warszawskim Wilanowie, a także w Zakopanem. Nie od dziś wiadomo, że Szczęśni inwestują w nieruchomości znajdujące się w całej Europie, a urządzają je zgodnie z koncepcją piosenkarki. Jak wyglądają wnętrza, w których mieszkają?

Zobacz wideo Syn Szczęsnego śpiewa piosenkę Mariny

Jak mieszkają Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna? Przytulnie i stylowo

Marina Łuczenko-Szczęsna i jej mąż lubią wnętrza, które urządzone są w neutralnych odcieniach, bielach, beżach i szarościach. Piosenkarka stawia na nowoczesność, ale lubi też dodatki w stylu boho. Inspiruje się również stylem skandynawskim. Na zdjęciu widzimy m.in. szarą kanapę z beżowymi poduszkami, a w tle elementy zrobione z jasnego drewna.

 

Niedawno gwiazda zaprezentowała swój "magiczny kącik" w warszawskim mieszkaniu. Na drewnianej konsoli znajdują się wiklinowe kosze i elegancki wazon z roślinami.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała sypialnię w apartamencie w Turynie. Tutaj również królują beże i szarości. Uwagę zwracają ozdoby w postaci białych piór oraz ciekawe grafiki powieszone na ścianie.

 

W pokoju Liama znajdują się niebieskie ściany z bajkowymi rysunkami, biała komoda oraz namiot służący do zabawy.

 

Więcej zdjęć wnętrz Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Ile piłkarze zarobią na mundialu w Katarze? Lepiej usiądźcie. Ogromne kwoty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.