Nina Terentiew z diamentowym krzyżem i naprawdę młody Ibisz. Tak wyglądał "stary" Polsat [ZDJĘCIA]

Telewizja Polsat świętuje swoje 30-lecie. Zobaczcie, jak przez ten czas zmieniły się gwiazdy stacji. Mamy dla was dużo archiwalnych zdjęć.

Mija równo 30 lat, od kiedy Polsat rozpoczął nadawanie. Już od początku swojego istnienia stacja mogła pochwalić się wieloma ciekawymi formatami. Polacy do dziś wspominają takie seriale jak "13 posterunek", "Miodowe lata" czy "Rodzina zastępcza". Polsat przez trzy dekady wypromował też wiele gwiazd. Zobaczcie, jak wyglądały na początku istnienia stacji. 

Tak zmieniły się dzieciaki z 'Rodziny zastępczej'. Są nie do poznaniaTak zmieniły się dzieciaki z "Rodziny zastępczej". Są nie do poznania

Zobacz wideo Dominika Gwit zatańczyła z Krzysztofem Ibiszem

Zygmunt Chajzer z Zonkiem

Niewątpliwym hitem Polsatu był teleturniej "Idź na całość", którego gospodarzem był Zygmunt Chazjer.

'Idź na całość''Idź na całość' Screen 'Idź na całość'/Polsat

Program nierozłącznie kojarzył się też z maskotką "Zonkiem", czerwonym kotem w worku. Kiedy gracz, który mógł odsłonić jedną z trzech bramek, znajdował za kotarą "Zonka", musiał zakończyć grę. Zygmunt Chajzer jakiś czas temu z sentymentem wspominał teleturniej. Pokazał wówczas zdjęcie sprzed lat. 

 

Chazjer prowadził także "Moment prawdy", w którym podłączeni do wariografu uczestnicy odpowiadali na trudne, często kompromitujące lub intymne pytania. 

'Moment prawdy''Moment prawdy' Screen 'Moment prawdy' Ipla

Ze stacją do tej pory związany jest też Krzysztof Ibisz. To on przed laty prowadził jeden z głośniejszych reality show Polsatu "Bar". W programie wzięła też udział Doda. Dzięki polsatowskiemu show zyskała popularność.

 

Krzysztof Ibisz zaskarbił sobie sympatię widzów również jako prowadzący "Awantury o kasę".

Krzysztof Ibisz w 'Awanturze o kasę'. 2002 rokKrzysztof Ibisz w 'Awanturze o kasę'. 2002 rok AKPA

Pamiętacie "Miodowe lata"? Cezary Żak i Agnieszka Pilaszewska rozśmieszali widzów do łez. Później aktorkę zastąpiła żona aktora - Katarzyna Żak.

 

Więcej archiwalnych zdjęć prezenterów i aktorów Polsatu znajdziecie w naszej galerii. Niny Terentiew czy Karoliny Szostak możecie nie poznać!

Więcej o: