Sylwia Bomba świętuje urodziny. Jednak minę ma nietęgą

Sylwia Bomba skończyła 36. lat. Na Instagramie opublikowała filmik, dość nietypowy, jak na taką okazję. Minę ma nietęgą.

Sylwia Bomba sławę zdobyła, występując w popularnym show "Gogglebox. Przed Telewizorem". Od tego czasu gwiazda TTV regularnie pojawia się na imprezach branżowych, a na Instagramie zdobyła grono wiernych fanów. Jej profil obserwuje ponad 800 tys. osób. Celebrytka chętnie dzieli się życiem codziennym, pokazuje córkę Tosię czy relacjonuje remont nowego domu. 2 grudnia Sylwia Bomba świętowała 36. urodziny. Z tej okazji opublikowała nietypowe nagranie na Instagramie.

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazała nowy dom. Spójrzcie na łazienkę córki. Wow!

Skwaszona Sylwia Bomba świętuje 36. urodziny

W piątkowy poranek, w dniu 36. urodzin, gwiazda TTV opublikowała nagranie na Instagramie. Bomba siedzi na nim przy stole, w czarnym zestawie i zajada się chipsami. Zostają one jednak jej odebrane i zaczyna się celebracja urodzin. Gwiazda jednak minę ma nie najlepszą. Z lekkim grymasem dmucha świeczkę, wypija szampana ciurkiem, a w tle spadają confetti. Bomba jednak wciąż jest niepocieszona. Czyżby chodzi o liczbę świeczek na torcie?

Dzień dobry. Witam liczbę 36 na pokładzie. Są takie urodziny, gdy nawet przestawianie cyferek na torcie nie pomoże (63?). Moja Bombo! Życzę ci, abyś spełniała swoje marzenia, ale nie była przy tym taka surowa dla siebie, ok? A wy czego życzycie podwójnej osiemnastce? - napisała w opisie solenizantka.
 

Pod dość dziwnym nagraniem znalazło się jednak wiele życzeń urodzinowych od osób, które starały się dodać gwieździe otuchy. Także od zaprzyjaźnionych celebrytów.

100 lat Sylwia! Żebyś w tym roku wiec potańczyła - napisał Jacek Jeschke.
Najlepszego - życzyła Joanna Koroniewska.
Mam 39, jeszcze życie istnieje. Także da się, da.

Marcin HakielMarcin Hakiel unika wywiadów. Teraz jednak pojawił się w "Dzień dobry TVN"

Również się do nich dołączamy i życzymy więcej uśmiechu.

Więcej o: