Nie tylko Robert i Anna Lewandowscy są w świetnej formie. Mama piłkarza także. Paparazzi przyłapali ją w bikini

Paparazzi zrobili zdjęcia Iwonie Lewandowskiej, która opalała się w bikini na plaży. Okazało się, że 63-letnia mama Roberta Lewandowskiego wciąż może pochwalić się genialną formą.

Robert Lewandowski wielokrotnie podkreślał, że nie osiągnąłby takiego sukcesu, gdyby nie najbliżsi. Anna Lewandowska wspiera go teraz na każdym kroku, ale gdy sportowiec zaczynał przygodę z piłką, mógł liczyć przede wszystkim na rodziców. Media od dawna interesują się Iwoną Lewandowską, czyli mamą kapitana naszej kadry. Często proszą ją o wywiad lub chociaż krótki komentarz do wyczynów syna. Teraz fotoreporterzy przyłapali ją na opalaniu się na plaży.

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez została powitana jak królowa w katarskim hotelu

Mama Roberta Lewandowskiego doskonale prezentowała się w bikini na plaży

Lewy ze sportem miał do czynienia od najmłodszych lat. Przypomnijmy, że zarówno jego tata jak i mama byli nauczycielami wychowania fizycznego. Iwona Lewandowska ma 63 lata i wciąż może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Teraz udowodnili to fotoreporterzy "Faktu", którzy zrobili jej zdjęcia, gdy opalała się na plaży w bikini.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska okładka gazety 'Fakt'

Zobacz również: Robert Lewandowski już kiedyś miał blond włosy. Kibicom się nie spodobał. "Wyglądasz jak pajac"

Kapitan naszej kadry miał 16 lat, gdy zmarł jego tata Krzysztof Lewandowski. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" opowiedział o tym traumatycznym przeżyciu. 

Lubił napić się alkoholu, wtedy wypił za dużo. Zapomniał wziąć tabletek. Zasnął, już się nie obudził. Mam nadzieję, że przynajmniej nie cierpiał. - wyznał.

Dodajmy, że Krzysztof Lewandowski zmarł na skutek wylewu. Do dziś Robertowi trudno jest pogodzić się z utratą ukochanego ojca. Ostatni gol w na mundialu w spotkaniu przeciwko Arabii Saudyjskiej piłkarz zadedykował właśnie jemu, co wyznał dziennikarzom po końcowym gwizdu.

Anna Lewandowska miała operacje plastyczne? Ekspertka nie wyklucza poprawekAnna Lewandowska miała operacje plastyczne?

Więcej o: