Joanna Opozda wprowadziła zmiany w mieszkaniu. Salon od razu wygląda inaczej

Joanna Opozda zaprosiła fanów do salonu w swoim mieszkaniu. Pochwaliła się zmianami, jakie wprowadziła w tym pomieszczeniu. Rzeczywiście, zrobiło się bardziej stylowo.

Joanna Opozda w kwietniu 2022 roku kupiła nowe mieszkanie, w które, jak stwierdziła, włożyła całe oszczędności życia. Lokal nabyła w stanie surowym i powoli wykańcza go krok po kroku. Do mieszkania przynależy też ogródek, który początkowo "wyglądał jak wielka piaskownica Vincenta". Z kolei poprzednie gniazdko zamieszkiwane przez aktorkę i jej syna to wyjątkowo przytulne miejsce. Celebrytka raz po raz prezentuje fanom ujęcia wykonane w domowych przestrzeniach, które służą jej za wyjątkowo fotogeniczne tło. Ostatnio pochwaliła się drobną zmianą w salonie. Wymieniając dekorację okienną sprawiła, że pomieszczenie nabrało nowego wyglądu.

Anna-Maria SiekluckaSieklucka pochwaliła się apartamentem. W salonie konsola

Zobacz wideo Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie i pokazała jego wnętrza

Joanna Opozda prezentuje nowe dekoracje okienne w salonie

Okazały salon Opozdy posiada duże, podwójne okno balkonowe, które gwarantuje dobre doświetlenie pomieszczenia. Właśnie tę część pokoju aktorka postanowiła nieco "zrewitalizować" i zdecydowała się na małą, wielką zmianę. Efekty zaprezentowała fanom na Facebooku i na InstaStories.

Salon Joanny OpozdySalon Joanny Opozdy Joanna Opozda/Facebook

Więcej zdjęć mieszkania Joanny Opozdy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Wymieniła firanki na śnieżnobiałe, sięgające podłogi i dobrała do nich kontrastowe, ciemne zasłony, zamiast kremowych, które wcześniej wsiały w jej pokoju. Wnętrze, w którym królują teraz szarości, stało się bardziej jak z katalogu, a przy tym jakby nowocześniejsze. Przy okazji 34-latka podzieliła się z fanami kodem rabatowym, realizując kolejną współpracę.

Salon Joanny OpozdySalon Joanny Opozdy Joanna Opozda/Facebook

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Jak wam się podoba u Joanny po tych zmianach? Rzeczywiście jest teraz bardziej przytulnie?

Więcej zdjęć mieszkania Joanny Opozdy znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: