Olga Semeniuk i Piotr Patkowski wzięli ślub. Takie prezenty dostali od gości. Jeden z nich jest wyjątkowy

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski 26 listopada wzięli ślub. "Super Express" ujawnił, jakie prezenty dostali. Przyjaciele znają ich bardzo dobrze.

26 listopada roku wiceminister rozwoju Olga Semeniuk i wiceminister finansów Piotr Patkowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Panna młoda przyjechała na ceremonię spóźniona pół godziny eleganckim samochodem w gładkiej białej sukni i długim terenem. Z kolei pan młody postawił na klasyczny garnitur z muszką. Tego dnia zakochanym towarzyszyli między innymi minister kultury Piotr Gliński, minister infrastruktury Andrzej Adamczyk, minister w KPRM Tadeusz Kościński, a także ministerka przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz. Wiadomo, jakie prezenty dostali od bliskich.

Zobacz wideo Polskę stać na płacenie kar za działalność Izby Dyscyplinarnej? Semeniuk: To nie jest ważny temat teraz

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Przyjaciele Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego postawili na spersonalizowany prezent ślubny 

Piotr Patkowski w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że bliscy wykazali się ogromną znajomością nowożeńców i postawili na prezenty, które są związane z ich zainteresowaniami. Para otrzymała dużo książek. Wśród podarunków wyróżniły się także obrazy z podobiznami zakochanych. Z pewnością będzie to piękna pamiątka na długie lata.

Było bardzo dużo prezentów tematycznych, związanych z tym, co lubimy. Dostaliśmy sporo książek, ale też obrazy z naszymi podobiznami od naszych przyjaciół - ujawnił Piotr Patkowski w rozmowie z "Super Expressem.

Olga Semeniuk i Piotr Patkowski poznali się w pracy. Wiceminister pracował w Kancelarii Prezesa Ministrów, gdzie jego ukochana pełniła wówczas rolę współpracowniczki Michała Dworczyka. Politycy PiS-u oficjalnie są razem od 2020 roku. Rok później się zaręczyli.

Olga Semeniuk, Piotr PatkowskiŚlub w rządzie PiS. Znamy majątek Olgi Semeniuk i Piotra Patkowskiego

Więcej o: