Ksiądz z "Rancza" wziął ślub. Wybranka Mateusza Rusina wyglądała skromnie, ale uroczo

Mateusz Rusin zmienił stan cywilny. Serialowy aktor ożenił się 15 listopada. Zdjęcie z kościelnej ceremonii opublikowała na Facebooku agencja aktorska, z którą współpracuje 34-latek.

Mateusz Rusin zdobył popularność wcielając się w księdza Macieja w "Ranczu". Rolą nieco nieśmiałego duchownego, powtarzającego, że "nie nadaje się do ludzi", młody artysta zaskarbił sobie sympatię miłośników serialu. Wielu nie wyobraża sobie tej produkcji bez niego, choć dołączył do obsady dopiero w szóstym sezonie. Dał się poznać z nieco innej strony, występując m.in. w "Szóstka" oraz "Tajemnica zawodowa". Drugą jego  pasją jest muzyka - ma na koncie współpracę z zespołami Cukierki oraz Rusin& Trebuchet. Wielbicielki przystojnego aktora mogą poczuć się nieco rozczarowane na wieść, że nie jest on już do wzięcia. Późną jesienią zabiły dla niego kościelne dzwony. 

Agata Rubik, Piotr Rubik, Anna Lewandowska, Robert LewandowskiRubik poznał żonę podczas Miss Polonia, a Stuhr oświadczył się na studiach

Zobacz wideo Cezary Żak nie znosi grywać z żoną! Kryzysy w małżeństwie. "Dzwoni do mnie mama"

Mateusz Rusin się ożenił. Kim jest wybranka serialowego księdza?

Mateusz Rusin i jako ukochana, Pola Sawicka, wzięli ślub w warszawskim kościele św. Wawrzyńca. Zdjęcie przedstawiające nowożeńców pokazała fanom agencja aktorska Studio Gama, pod której skrzydłami znajduje się aktor. 

Więcej zdjęć Mateusza Rusina znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Pola Sawicka i Mateusz Rusin powiedzieli sobie "tak". Młodej parze gratulujemy i życzymy wszystkiego szczęśliwego! - czytamy na facebookowym profilu Gamy.

O wybrance serialowego duchownego wiadomo niewiele. Jak udało się ustalić, jest to osoba spoza show-biznesu. Pola ukończyła kierunek żywienie w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie, studiowała także w SGGW oraz na Uniwersytecie w Granadzie. 

Śluby polskich piłkarzyŚluby polskich piłkarzy ociekały luksusem. Był jeden wyjątek

Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego na nowo rozpoczętej drodze życia.

Więcej zdjęć Mateusza Rusina znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: