Tak mieszkają Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka. Dwupoziomowy apartament ma nawet kominek

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka mieszkają razem w Płocku. Ich gniazdko jest urządzone bardzo przytulnie.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka są już po ślubie. Ceremonia, która do samego końca utrzymywana była w tajemnicy, odbyła się w Key Biscayne na Florydzie. Zakochani mają wyjątkowy sentyment do Stanów Zjednoczonych, ponieważ tu też w grudniu 2021 roku piłkarz oświadczył się ukochanej. Na co dzień jednak mieszkają w Polsce, a dokładnie w Płocku. Zobaczcie, jak prezentuje się ich apartament. 

Zobacz wideo Rzeźniczak wyrzuca narzeczoną poza burtę

Tak mieszkają Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka mieszkają w przytulnym lokum na jednym z osiedli położonych w Płocku. Na instagramowych profilach chętnie pokazują, jak urządzili wnętrza  w dwupiętrowym mieszkaniu. Na parterze połączonym z kuchnią jest salon. Jedna ze ścian, na której znajduje się duży telewizor, została pomalowana na niebiesko. Idealnie komponuje się to z dopasowaną kolorystycznie kanapą obok, której jest stolik kawowy. W pomieszczeniu jest też kominek. Niedawno ukochana piłkarza pochwaliła się, jak udekorowała ich gniazdko na święta. Nowicka dobrała ozdoby, tak aby pasowały do wystroju wnętrz.

W tym roku święta u nas trochę przyspieszone ze względu na wyjazd. Wy też lubicie świąteczne dekoracje? - napisała Nowicka.
 

Równie ciekawie prezentuje się kuchnia. Szare szafki świetnie współgrają z ułożona na ścianach cegłą i drewnianymi elementami. Cały sprzęt AGD jest srebrny. W jednym słupku ustawiono piekarnik i mikrofalówkę, która została zabudowana. Na środku pomieszczenia jest sporo miejsca do przygotowywania posiłków. Nad drewnianą wyspą wisi nowoczesna lampa. W części jadalnej znajduje się duży stół. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak Instagram/@jakubrzezniczak25

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.