Gwiazda reality show, która jest 13 lat starsza od księcia Harry'ego, wspomina ich romans. Mówi o pikantnych szczegółach

Pewna Brytyjka opowiedziała o rzekomym romansie z księciem Harrym. Miało do niego dojść w 2006 roku, a parę różniło wtedy aż 13 lat.

Już 10 stycznia przyszłego roku w księgarniach ukaże się autobiografia księcia Harry'ego o tytule "Spare". Na książkę czekają nie tylko Brytyjczycy, ale również ludzie na całym świecie, którzy choć trochę interesują się rodziną królewską. Syn króla Karola III miał pozwolić sobie w niej na zupełną szczerość i nie zatajanie najtrudniejszych wątków ze swojego życia. Tymczasem ujawniła się pewna kobieta, która twierdzi, że lat temu miała romans z księciem Harrym

Zobacz wideo Rodzina królewska to firma

Gwiazda reality show mówi o romansie z księciem Harrrym

Catherine Ommanney popularność zdobyła dzięki udziałowi w programie "Real Housewives of D.C". Teraz w mediach pojawia się jednak z zupełnie innego powodu. Celebrytka udzieliła wywiadu "The Sun", w którym opowiedziała o romansie z Harrym. Miało do niego dojść w 2006 roku, kiedy ona miała 34 lata, a on zaledwie 21.

Mieliśmy wspólnych znajomych z branży nieruchomości, dlatego on mi się przedstawił. Pamiętam, że miał na sobie kapelusz w stylu australijskim, który mnie śmieszył, więc zapytałam go: "Czemu wyglądasz jak c*pa"? Nie sądzę, żeby był przyzwyczajony do tego, że ludzie robią sobie z niego jaja. Kiedy zaczęliśmy rozmawiać, było tak, jakby nikogo innego nie było w pokoju.

Oboje bardzo się polubili i pojechali do domu jednego z przyjaciół Harry'ego. To w nim książę miał pocałować 34-latkę.

W pewnym momencie powiedziałam mu, że muszę iść do domu. Wtedy podniósł mnie i przycisnął do ściany. Obdarzył mnie najbardziej niesamowitym i namiętnym pocałunkiem, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam w życiu. Dosłownie odebrało mi mowę.

Po tym zdarzeniu romans miał jeszcze chwilę trwać.

Spotkałam się z nim znowu tydzień później w barze w Kensington. Ponownie się całowaliśmy i Harry komplementował mnie, mówiąc, jaka jestem piękna. Spotkaliśmy się jeszcze kilka razy, zawsze w prywatnych barach.

Catherine Ommanney podkreśliła, że książę Harry jest fantastycznym mężczyzną, ale zdecydowała się na niekontynuowanie znajomości ze względu na dużą różnicę wieku.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.