Milena Lewandowska odpoczywa nad basenem w Katarze. Pozuje w bikini. Wow!

Milena Lewandowska, siostra Roberta Lewandowskiego, poleciała do Kataru, aby wspierać polską drużynę. Pokazała efekty sesji zdjęciowej, zrobionej nad basenem w Dosze.

Milena Lewandowska udała się do Kataru razem Anną Lewandowską. Na trybunach kibicuje również jej mama, Iwona Lewandowska. Robert Lewandowski jest w bardzo bliskich relacjach ze swoją siostrą. Kiedy tylko ma okazję, kibicuje ona piłkarzowi, wspólnie spędzają także wolny czas. Nic dziwnego, że Milena Lewandowska zdecydowała się na podróż do Kataru, gdzie w przerwach od wspierania swojego brata, ma czas na zwiedzanie i odpoczynek w luksusowych warunkach. Siostra piłkarza zaprezentowała efekty sesji zdjęciowej zrobionej nad basenem, na której ma na sobie bikini i zwiewną narzutkę.

Zobacz wideo Meksykańscy kibice reagują na widok Lewandowskiego w Katarze

Milena Lewandowska wypoczywa w Katarze. Pokazała się w bikini

Milena Lewandowska podczas pobytu w Katarze oprócz dopingowania polskiej drużyny na trybunach zwiedza piękne miejsca i podziwia bajkowe widoki, także w towarzystwie Anny Lewandowskiej. Na najnowszych zdjęciach prezentuje swoją zgrabną sylwetkę nad basenem, a w tle możemy podziwiać stolicę Kataru, Dohę.

 

Milena Lewandowska na co dzień raczej stroni od ścianek. Pokazuje się jedynie na sportowych imprezach, na których towarzyszy bratu. Siostra piłkarza również była związana ze sportem. Trenowała siatkówkę, a nawet była reprezentantką AZS Politechniki Warszawskiej. Obecnie jest współwłaścicielką marki modowej, a prywatnie żoną biznesmena Radosława Mirosa oraz mamą córki i syna. Siostra piłkarza jest także matką chrzestną jego córki Klary.

Więcej zdjęć Mileny Lewandowskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz też: Złota Piłka. Siostra Roberta Lewandowskiego w czarnej sukni. Postawiła na głęboki dekolt i wycięcia pod biustem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.