Anna Lewandowska podbija Katar. Na kolacji zjawiła się w oryginalnym kolczyku. "Szyk i klasa"

Anna Lewandowska bawi się w Katarze w najlepsze. Trenerka wybrała się na romantyczną kolację w wyjątkowym zestawie od Magdy Butrym. Uwagę zwracał duży koczyk. Wyglądała bardzo elegancko.

"Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" chciałoby się rzec po niedawnym meczu polskiej reprezentacji piłki nożnej podczas mundialu w Katarze. Niektórzy skarżyli się, że Robert Lewandowski nie wykorzystał okazji, kiedy przyszedł moment rzutu karnego. Inni dziękowali piłkarzom za zaangażowanie i podkreślali, że sportowcy są tylko ludźmi. Nie zmienia to faktu, że po wyczerpującym wysiłku fizycznym Robert Lewandowski znalazł czas na spędzenie czasu z żoną. Anna Lewandowska dodała na Instagram miłosny kadr, a później podzieliła się zdjęciami stylizacji, w której wybrała się na kolację. Pokazała klasę.

Polecamy: Anna Lewandowska wspiera Roberta Lewandowskiego. Pociesza go po meczu

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska bawi się w najlepsze w Katarze. Pokazała bombową stylizację 

Lewa od dłuższego czasu udowadnia, że dobrego stylu można się nauczyć. Od kilku lat prezentuje wysoki poziom modowy, co można zauważyć w jej przemyślanych i niekonwencjonalnych outfitach. Ostatnio trenerka wrzuciła na InstaStories piękne kadry. Na jednym z nich całuje Roberta Lewandowskiego, który po meczu Polski z Meksykiem mógł mieć nie najlepszy humor. Widać, że piłkarz w każdej chwili może liczyć na wsparcie wpatrzonej w niego żony.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram / Anna Lewandowska screen

Później trenerka pochwaliła się także modowymi kadrami. Na jednym z nich prezentuje się w gustownej, bardzo modnej, przykrótkiej marynarce. Dobrała do niej jeden z najmniejszym modeli torebek domu mody Hermes oraz kolczyki od polskiej projektantki, ulubienicy gwiazd - Magdy Butrym. Wyglądała znakomicie.

 

Fani od razu zasypali ją komplementami. Pisali:

Jak zawsze wyglądasz nieziemsko.
Szyk i klasa jedyna w swoim rodzaju - napisała fanka.
Piękna jak zawsze.

To nie pierwszy raz, kiedy Lewandowska miała na sobie projekt Magdy Butrym. Już kiedyś zaprezentowała się w stylizacji od polskiej projektantki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.