Mundial w Katarze. Jakub Rzeźniczak z ukochaną kibicują reprezentacji. W komentarzach zawrzało

22 listopada Polska zmierzy się podczas Mundialu z Meksykiem. Wśród kibiców jest również sporo celebrytów, w tym Jakub Rzeźniczak i jego ukochana - Paulina Nowicka.

Kilka dni temu rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które wzbudziły wiele skrajnych emocji, a to ze względu na gospodarzy, w których kraju łamane są prawa człowieka. Co więcej, przy przygotowaniach do mundialu zginęło ponad sześć tysięcy robotników, co również wpłynęło na odbiór całego przedsięwzięcia.

Jego historia inspiruje internautów. Urodził się bez nóg. Został bohaterem ceremonii otwarcia mundialuAl Muftaha inspiruje internautów. Został bohaterem ceremonii otwarcia mundialu

Mundial w Katarze. Jakub Rzeźniczak z nową ukochaną kibicują

Polska reprezentacja jest już a Katarze, a 22 listopada rozegra swój pierwszy mecz. Biało-czerwoni zmierzą się z Meksykiem. Jakub Rzeźniczak zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochaną, na którym pozują w koszulkach reprezentacji. Przy okazji piłkarz Wisły Płock zamieścił wpis, w którym wyraził nadzieję, co do wygranej polskiej drużyny, a także przypomniał, że sam kiedyś był powołany do kadry.

Dziś nasza Reprezentacja rozpoczyna zmagania na @fifaworldcup 2022 w Katarze. Trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę zarówno w dzisiejszym meczu z Meksykiem, ale i w kolejnych spotkaniach z Argentyną i Arabią Saudyjską. Miałem zaszczyt ubierać koszulkę z orzełkiem na piersi i wiem jak wielką dumę, zaszczyt, ale i odpowiedzialność czują chłopaki, którzy dziś wyjdą na boisko. Dlatego wysyłajmy im dobrą energię, bo tego nigdy za wiele. A jak Wy typujecie, jak pójdzie naszym chłopakom?
 

Ostatnie pytanie wywołało niemałą burzę wśród komentujących, którzy sprzeczają się co do wyniku. Część z nich jest pewna, że Polska wygra.

Rozjedziemy ich 1:0.
A ja tam w nich wierzę zawsze 2:0 dla nas. Do boju Polsko - czytamy.

Inni nie są jednak tak optymistyczni.

Przegrają 0:2. Sorry za niewiarę w reprezentację, ale ciężko wierzyć w polskich kopaczy - napisał inny kibic.

A wy jaki wynik obstawiacie podczas starcia z Meksykiem?

Zobacz wideo
Więcej o: