Kaczorowska w mini, a Horodyńska ubrała się jak na zimę. Tomaszewska i Nowakowska pozowały jak najlepsze przyjaciółki

Polskie celebrytki tłumnie zebrały się na evencie jednej z marek modowych. Większość z nich postawiła na bardzo stonowane lub jednokolorowe stylizacje, jednak znalazło się kilka wyjątków.

Imprezy organizowane przez znane marki przyciągają tłumy gwiazdy. Nie inaczej było podczas wydarzenia, któremu patronowała firma modowa Marella słynąca przede wszystkim z sukienek i płaszczy. Na welurowej ściance, która znalazła się na evencie, wybrane na ten wieczór stylizacje prezentowały m.in. Agnieszka Kaczorowska, Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska czy Karolina Pisarek.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o Cichopek i Kurzajewskim

Grzegorz Krychowiak, Celia Krychowiak, Dominika Grosicka, Kamil GrosickiPartnerki polskich piłkarzy. Często goszczą na łamach kolorowej prasy

Gwiazdy na imprezie marki modowej

Choć gwiazdy "Pytania na śniadanie" ostatecznie zapozowały reporterom także oddzielnie, przez część wieczoru nie odstępowały się na krok i dokumentowały imprezę na wspólnych zdjęciach. Obydwie na tę okazję ubrały się na czarno. Ida Nowakowska wybrała grubą, pluszową kurtkę, pod którą założyła krótki top odsłaniający brzuch. Górę stroju zestawiła z długimi, rozszerzanymi spodniami. Małgorzata Tomaszewska zaprezentowała się z kolei w asymetrycznej, luźnej sukience bez ramiączek, którą spięła w talii szerokim paskiem.

Ida Nowakowska, Małgorzata TomaszewskaIda Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska AKPA

Tego wieczoru z kolorem zaszalała z kolei Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda "Klanu" włożyła jaskraworóżową sukienkę przed kolano z długimi rękawami, ozdobioną asymetrycznymi marszczeniami. Stylizację dopełniła atłasowymi butami na wysokim obcasie, które były niemal w identycznym odcieniu, co jej kreacja.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska AKPA

Katarzyna CichopekCichopek bez makijażu, a Rozenek pokazała się po przebudzeniu

Joanna Horodyńska postawiła natomiast na błysk z zimowymi akcentami. Stylistka na imprezie pojawiła się w złotej, lśniącej sukience bez rękawów sięgającej do połowy łydki, a nogi opatuliła grubymi, szarymi rajstopami. Całość dopełniła butami na niskim obcasie z odkrytą piętą i niedużą, niebieska torebką Miu Miu.

Joanna HorodyńskaJoanna Horodyńska AKPA

Więcej zdjęć gwiazd, w tym Karoliny Pisarek i Małgorzaty Leitner całych na biało i Edyty Herbuś w eleganckiej czerni, znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: