Piotr Kraśko wrócił do TVN. Przypadła mu nowa rola

Piotr Kraśko po miesiącach przerwy wrócił w końcu do "Faktów TVN". Widzowie zobaczyli go jednak w zupełnie innej roli niż do tej pory.

Piotr Kraśko należy do grona najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Jego kariera od początku tego roku kilka razy stanęła jednak pod ogromnym znakiem zapytania. Najpierw okazało się, że przez sześć lat prowadził samochód bez ważnego prawa jazdy, a potem wyszło na jaw, że migał się od płacenia podatków. Wkrótce po tych rewelacjach dziennikarz trafił do szpitala. Na początku października Kraśko był gościem w programie "Dzień dobry TVN", w którym powiedział, że wraca do zdrowia. Dziennikarz przeprosił również za błędy i można było oczekiwać, że wkrótce wróci do prowadzenia "Faktów". Tak się nie stało, chociaż w poniedziałek 7 listopada pojawił się w programie.

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Piotr Kraśko wraca do "Faktów", ale w zupełnie nowej roli

W poniedziałek jednym z ważniejszych tematów "Faktów" były zbliżające się wybory "połówkowe" w Stanach Zjednoczonych. Przypomnijmy, że Amerykanie 8 listopada wybiorą członków Izby Reprezentantów, Senatorów, a w 36 stanach zdecydują o obsadzie stanowisk gubernatorskich.

Piotr Kraśko opowiedział widzom programu o tym, jakie nastroje na dzień przed głosowaniem panują w Teksasie. Dziennikarz został wysłany za ocean jako korespondent. Widzowie mogli być zaskoczeni, że nie wrócił on do prowadzenia "Faktów". Podkreślmy jednak, że Piotr Kraśko przed laty zajmował się polityką amerykańską. W latach 2005-2008 był korespondentem telewizji publicznej w Waszyngtonie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.