Magdalena Zawadzka pokazała grób męża. Dwa lata temu ktoś go uszkodził

Magdalena Zawadzka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie, na którym pokazała, jak obecnie wygląda grób jej ukochanego męża i uznanego aktora Gustawa Holoubka. Tym razem z wdzięcznością zwróciła się do fanów.

Magdalena Zawadzka od 1973 roku była związana z Gustawem Holoubekiem. Ich relację przerwała śmierć wybitnego aktora, który odszedł 6 marca 2008 roku. Został pochowany 12 marca na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. Określano go mianem jednego z najwybitniejszych polskich aktorów oraz reżyserów teatralnych i filmowych w historii. Pośmiertnie został odznaczony Orderem Orła Białego przez Lecha Kaczyńskiego za wybitne osiągnięcia w pracy artystycznej. Zawadzka na Facebooku opublikowała zdjęcie grobu ukochanego męża. Skorzystała z okazji i zwróciła się do fanów z podziękowaniami. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Groby gwiazd PRL. Miejsce spoczynku Kory z autografem. Nagrobek Zaniewskiej zdobiony czerwonymi kwadratami

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Magdalena Zawadzka pokazała grób Gustawa Holoubka. Z wdzięcznością zwróciła się do fanów

Magdalena Zawadzka przez długi czas nie mogła pogodzić się ze śmiercią męża. Aktorka przez 35 lat była żoną Holoubka. Na Facebooku opublikowała nowe zdjęcie, na którym zapozowała na warszawskich Powązkach. Aktorka pokazała również, jak zmienił się grób jej męża. Gustaw Holoubek doczekał się czarnej płyty nagrobkowej, na której dużymi literami wyryto jego imię i nazwisko. Szczególnie w czasie święta Wszystkich Zmarłych miejsce spoczynku aktora było tłumnie odwiedzane przez fanów. Ci, oddając mu hołd, zostawili po sobie pamiątki w postaci świeżych kwiatów i mnóstwa zniczy. Ten widok chwycił Zawadzką za serce, a w opisie postanowiła podziękować wszystkim osobom, które poświęciły czas na wspomnienie jej męża. 

Na Starych Powązkach. Dziękuję za wielką serdeczność i hojność - czytamy.

Dwa lata temu aktorka nagłośniła przykrą sytuację. Jak sama ujawniła, ktoś próbował przesunąć płytę nagrobka, w efekcie czego ją zniszczył. Skandaliczna sytuacja na całe szczęście się nie powtórzyła. 

ZOBACZ: Magdalena Zawadzka załamana. Grób jej męża Gustawa Holoubka jest uszkodzony. "Nie wiem, co robić"

W komentarzach internauci również nie kryli wzruszenia. 

Pięknie, że są jeszcze takie dobre dusze na tej ziemi.
Ciepłe wspomnienie o pani mężu - uwielbiam jego twórczość.
Piękna idea - czytamy.

Od śmierci legendarnego aktora minęło już 14 lat, ale Magdalena Zawadzka i fani Gustawa Holoubka dbają, by pamięć o nim w dalszym ciągu była żywa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.