Doda tonie we łzach. Wrzuciła do sieci wideo, na którym niemal nie jest w stanie mówić. "Nie mogę w to uwierzyć"

Doda może świętować kolejny sukces. W dobie spadającej sprzedaży muzycznych albumów ona odbiera złotą płytę. Artystka dobrze wie, że swój medialny byt zawdzięcza wiernym fanom, dlatego nagrała dla nich specjalne wideo, które opublikowała na InstaStories.

Bezsprzecznie Doda po raz kolejny dociera na sam szczyt. Mimo że od dłuższego czasu jest blokowana przez niektóre media i portale, udało jej się dotrzeć ze swoim najnowszym repertuarem pod strzechy. Program, w którym widzowie przyglądają się jej sercowym rozterkom, "Doda. 12 kroków do miłości", emitowany na Polsacie, okazał się hitem, a muzyka sprzedaje się doskonale. Choć złe języki wieszczyły kiedyś, że Rabczewska "już się skończyła", na nic podobnego się nie zanosi. Przeciwnie, 38-latka przeżywa właśnie renesans kariery i ma na to konkretny dowód.

Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Doda wyróżniona złotą płytą

Doda hucznie świętowała niedawno 20-lecie pracy artystycznej (choć warto doprecyzować, że na scenie obecna jest jeszcze dłużej, bo jako 13-latka występowała już w Teatrze Buffo). Obchody z pompą umożliwił jej Polsat, stacja, z którą wokalistka jest związana także pozamuzycznie. Imponujący jubileusz nie oznacza, że gwiazda osiądzie na laurach i będzie odcinać kupony od wcześniejszych dokonań. Przeciwnie, nowy utwór "Melodia ta" utrzymany w nieco klubowym klimacie, tak odmienny od piosenek, z którymi Doda była wcześniej kojarzona, przypadł do gustu słuchaczom.

Więcej zdjęć Dody znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Piosenkarka opublikowała na InstaStories nagranie, na którym wzruszona ociera twarz i ledwie jest w stanie wypowiedzieć słowa podziękowania. Okazuje się, że wspomniany singiel osiągnął już status złotej płyty.

Nie mogę w to uwierzyć, dziękuję wam - mówiła przez łzy, zwracając się do fanów.
 

Doda zaprezentowała fanom pamiątkowe trofeum oprawione w ramkę, które czule przytulała. Gdy już odzyskała głos, aż krzyczała z radości.

Śledzicie poczynania Dody? Wiedzieliście, że ostatnio tak doskonale jej się wiedzie?

Więcej zdjęć Dody znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.