Pierwsza "Niania" ma już 64 lata, ale wciąż wygląda wspaniale. Uśmiech nie schodzi jej z twarzy

Fran Drescher grała główną rolę w amerykańskim pierwowzorze "Niani". Dzisiaj aktorka ma już 64 lata, ale wciąż cieszy się nienaganną sylwetką i promienieje szerokim uśmiechem.

"Niania" to serial, który w Polsce okazał się prawdziwym hitem. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pierwowzorem produkcji był amerykański sitcom "Pomoc domowa". Produkcja cieszyła się wielką popularnością w dużej mierze dzięki Fran Drescher, której przypadła główna, tytułowa rola. Postanowiliśmy sprawdzić, co u niej słychać.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, czy ktoś jej pomaga w zajmowaniu się chłopcami

Jak wygląda dzisiaj Fran Drascher?

Aktorka kojarzy nam się z zawsze uśmiechniętą osobą. Jednak Drescher bardzo wiele przeszła w życiu. Jeszcze przed zagraniem głównej roli w serialu, przeżyła tragedię. W 1985 roku oprawcy włamali się do jej domu, a potem ją zgwałcili. Dzięki pomocy psychologów udało jej się dojść do siebie. W 1993 roku zaczęła być emitowana "Pomoc domowa", dzięki której zdobyła popularność i fanów na całym świecie. W 1999 roku premierę miał ostatni sezon serialu. Rok później na aktorkę spadł kolejny cios - zachorowała na raka szyjki macicy. Choroba w końcu ustąpiła i od 2007 roku Drescher działa w organizacji charytatywnej Cancer Schmancer. Pomimo tylu przykrych doświadczeń Drescher nadal jest uśmiechniętą, dowcipną kobietą, zupełnie jak jej postać w serialu.

Fran DrescherFran Drescher East News

Aktorka ma 64 lata i wciąż zachwyca nienaganną sylwetką oraz piękną urodą. Amerykanka nadal jest aktywna zawodowo. Występuje w kolejnych filmach i serialach. Większość produkcji to komedie, bo też Drescher cały czas jest roześmianą i bardzo pozytywną osobą. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej jej aktualnych zdjęć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.