Kurdej-Szatan zabrała na ściankę syna, a błyszcząca Klimentova eksponowała ciążowy brzuch. Piękna!

Jan Kliment i jego ukochana byli jednymi z uczestników wydarzenia, które odbyło się w Warszawie na początku października. Lenka Klimentova w pięknej kreacji z dumą zaprezentowała mocno zaokrąglony ciążowy brzuch.

Wydarzenie, na którym pojawiła się taneczna para, zostało zorganizowane przez jedną ze stołecznych klinik. Celem eventu było zachęcenie do przeprowadzania regularnych badań, a na ściance pojawiła się plejada gwiazd wspierających tę inicjatywę. 7 października w warszawskich Apartamentach Varsovia stawili się także m.in. Agnieszka Kaczorowska z mężem czy Barbara Kurdej-Szatan, która zabrała ze sobą dwuletniego syna.

Zobacz wideo Kurdej-Szatan o kryzysie w związku

Gwiazdy na wydarzeniu "Badaj się regularnie"

Na warszawski event Lenka Klimentova wybrała bardzo elegancką stylizację. Tancerka zaprezentowała się w srebrnej, błyszczącej, krótkiej sukience z wiązaniem na boku. Kreacja nie tylko podkreśliła jej ciążowej kształty, ale do sukienki ukochana Jana Klimenta dobrała długie sięgające za kolano zamszowe kozaki w brązowym kolorze, które optycznie wydłużyły jej nogi. Wyglądała przepięknie! Partnerujący jej mąż zdecydował się na bardziej casualową stylizację. Juror "Mam Talent!" wybrał biały garnitur w prążki i ciemne jeansy.

Lenka Klimentova, Jan KlimentLenka Klimentova, Jan Kliment AKPA

Fotoreporterzy podczas eventu uchwycili też Agnieszkę Kaczorowską i Macieja Pelę. Serialowa Bożenka z "Klanu" również postawiła na elegancję, ale w bardziej klasycznym wydaniu. Miała na sobie szary komplet składający się z marynarki i krótkiej spódnicy. Stylizację dopełniła białą koszulą i, podobnie jak Klimentova, długimi zamszowymi kozakami. Kaczorowska wybrała jednak jasny odcień.

Agnieszka Kaczorowska, Maciej PelaAgnieszka Kaczorowska, Maciej Pela AKPA

Akcję warszawskiej kliniki wsparła również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka miała na sobie zieloną koszulę w pastelowym odcieniu, którą wpuściła w turkusowe spodnie z wysokim stanem. Stylizację dopełniła czarnymi mokasynami i dużą skórzaną nerką. Kurdej-Szatan na ściance towarzyszył dwuletni Henio, który mimo otaczających go fotografów czuł się jak ryba w wodzie.

Zdjęcie Barbary Kurdej-Szatan z synem, a także pozostałych gwiazd znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.