Katarzyna Chrzanowska zdobyła sławę dzięki roli w "Adamie i Ewie", a potem zniknęła. Tak dziś wygląda

Ewa Chrzanowska podbiła serca widzów dzięki roli Ewy w serialu "Adam i Ewa". Nagle zniknęła z show-biznesu i wyprowadziła się z Polski. Teraz żyje w Hiszpanii.

Katarzyna Chrzanowska z początkiem lat 2000 miała okazję zagrać w debiutującym na antenie Polsatu serialu "Adam i Ewa". Stała się ulubienicą widzów i królową w show-biznesie, jednak po śmierci męża zniknęła ze ścianek i uwiła sobie gniazdko za granicą. Życie na przestrzeni ostatnich lat nie było dla niej łaskawe. Aktorka zmagała się z koronawirusem, przez co mocno podupadła na zdrowiu. Po latach gościnnie pojawiła się w telewizji.  

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Katarzyna Chrzanowska wspomina pracę na planie serialu Polsatu

 Polsat obchodzi 30-lecie działalności. Z tej okazji w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" wspomniano kultowe produkcje stacji, wśród których nie mogło zabraknąć "Adama i Ewy". Nagle na ekranie pojawiła się Katarzyna Chrzanowska, która wróciła wspomnieniami do pracy na planie. 

Witam serdecznie. Kiedy rozpoczynaliśmy pracę nad serialem "Adam i Ewa", Polsat liczył sobie wówczas osiem lat. Można powiedzieć, że był dzieckiem. Czegóż jeszcze więcej życzyć Polsatowi? Kontynuacji! Może jeszcze jakiegoś kosmicznego, fenomenalnego zasięgu, aczkolwiek myślę, że Polsat już taki zasięg osiągnął. Życzę wam, żebyście polecieli wysoko, jak najwyżej - mówiła w nagranej wiadomości Katarzyna Chrzanowska.

Jak wspomniał Krzysztof Ibisz, aktorka dziś prowadzi życie za granicą. W jej mediach społecznościowych można znaleźć zdjęcia, na których dokumentuje życie w słonecznej Hiszpanii u boku córek i ukochanych psów. W Andaluzji zakochała się w 2007 roku, przy okazji pierwszej podróży. Urzekły ją piękne krajobrazy oraz serdeczni ludzie.

Więcej zdjęć Katarzyny Chrzanowskiej znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.