Małgorzata Rozenek cała w satynie. Trudna stylizacja, ale dzięki spodniom ją obroniła

Małgorzata Rozenek wie, jak doskonale wykorzystać przysłowiowe "pięć minut" i robi to bardzo sprawnie. Prezenterka "Dzień dobry TVN" pojawiła się ostatnio na planie "Milionerów" i zachwyciła wszystkich wyczuciem stylu. Udowodniła, że satyna nie musi być kiczowata i przaśna.

Małgorzata Rozenek nie może teraz narzekać na nudę. Współprowadzi razem z Krzysztofem Skórzyńskim "Dzień dobry TVN". Oprócz tego sygnuje własnym wizerunkiem firmę cateringową MRM Catering i markę odzieżową Mrs. Drama. Teraz można podziwiać jej najnowszą stylizację, którą wybrała na emisję specjalnego odcinka "Milionerów" z jej udziałem. Premiera programu jest planowana na 3 października, ale już dziś możemy podziwiać jej modowy "look". W punkt!

Zobacz wideo Małgorzata Socha wymownie o sukni-zbroi Rozenek. Powiedziała jedno słowo

Agnieszka SienkiewiczTak mieszka Agnieszka Sienkiewicz. Boska kuchnia! Aż chce się w niej gotować

Małgorzata Rozenek zadaje szyku w srebrnej piżamie. Luz-blues, ale kontrolowany

Prezenterka programu śniadaniowego potrafi na sobie skupić światła reflektorów. Wszystko za sprawą wyrazistego stylu, który jest często głośno komentowany. Ostatnio głośno było wokół jej kreacji-zbroi, którą włożyła na charytatywny bal TVN-u. Reakcje internautów były dość jednoznaczne. Nawet głos w sprawie stylizacji postanowiła zabrać sama Kinga Rusin.

Małgorzata Socha, Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Socha kwituje stylizację Rozenek jednym słowem. Zabolało?

Tym razem "Perfekcyjna" zdecydowała się na mniej "wystrzałową" stylizację, ale nadal utrzymaną w charakterystycznym dla niej stylu. W studiu "Milionerów" zjawiła się w srebrnym, piżamowym garniturze wykonanym z satynowego materiału. Cały "look" prezentował się dość efektownie i modnie. Dobrze, że zdecydowała się na oversizowy krój i minimum dodatków.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek AKPA

Pod marynarką delikatnie przebijała się bieliźniana bluzka z głębokim dekoltem w tym samym stylu, co całość zestawu. Garnitur dopełniła kremowymi szpilkami w szpic oraz prostym, delikatnym makijażem, który był skupiony głównie na podkreśleniu oczu. Małgorzata Rozenek pokazała, że wie, jak nosić się modnie i stylowo. Brawo.

Blanka Lipińska, Małgorzata RozenekBlanka Lipińska o Rozenek w "Dzień dobry TVN". Stanowcza opinia: Litości

A wy, co myślicie? Przypadła wam do gustu stylizacja Rozenek?

Więcej o: