Agata i Piotr Rubikowie z córkami bawią się na weselu. Suknia skromna, lecz z niespodzianką

Rodzina Rubików bawiła się na weselu. Agata Rubik postawiła na skromną suknię z zaskakującym tyłem. Miała piękny makijaż i fryzurę.

Agata Rubik i Piotr Rubik razem z córkami w sobotę 24 września bawili się na weselu przyjaciół aktora Kacpra Młynarkiewicza i dietetyczki Pauliny Ihnat. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie kadrami z przygotowań, a muzyk relacjonował zabawę z parkietu. Agata Rubik postawiła na zaskakującą suknię.

Zobacz wideo Agata Rubik ścięła włosy

Rodzina Rubików bawi się na weselu. Suknia Agaty Rubik prosta i zaskakująca

Agata i Piotr Rubikowie są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie i razem z córkami - 13-letnią Heleną i dziewięcioletnią Alicją stanowią szczęśliwą rodzinę. Para bardzo chętnie dzieli się na Instagramie kadrami z życia codziennego. Małżeństwo najczęściej wrzuca zdjęcia z podróży lub czasu spędzonego wspólnie z pociechami. W najnowszym poście Agaty Rubik możemy podpatrzeć, że cała rodzina w sobotni wieczór bawiła się na weselu.

Rodzina znowu w komplecie, weselimy się - napisała pod rodzinną fotografią.
 

Wcześniej tego dnia, celebrytka pokazała na InstaStories, jak przygotowuje się do imprezy. Na zdjęciach widzimy, że odwiedziła ją fryzjerka i makijażystka. Agata Rubik postawiła na falowane, rozpuszczone włosy i brokatowy makijaż oka. Na relacji z parkietu, którą opublikował muzyk, możemy zobaczyć suknię jego żony w pełnej okazałości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się skromna, jednak nie do końca tak jest.

Agata Rubik wybrała suknię do kostek, w kolorze indygo. Kreacja ma dłuższe rękawki i dekolt w łódkę, w pasie jest wiązana, przez co podkreśla talię. To, co w sukni najciekawsze to odkryte plecy. To chyba lubiana przez gwiazdę sukienka. Miała ją na sobie także 11 czerwca 2022 roku na Gali Hasztagi Roku.

Piotr Rubik, Agata RubikPiotr Rubik, Agata Rubik Fot. @piotr_rubik

Agata, Piotr RubikAgata i Piotr Rubikowie w dniu ślubu zrezygnowali z ważnej pamiątki. Żałują od 14 lat

Jak wam się podoba suknia Agaty Rubik? Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Więcej o: