Księżniczki Beatrice i Eugenia żegnają zmarłą babcię. Pojawiła się też Sarah Ferguson

Podczas pogrzebu królowej Elżbiety II nie mogło zabraknąć księżniczki Beatrice i księżniczki Eugenii. Wraz z nimi pojawiła się także ich matka - Sarah Ferguson. Panie w czarnych stylizacjach pożegnały ukochaną babcię i teściową. Na ich twarzach malował się dojmujący smutek.

19 września 2022 roku odbył się pogrzeb królowej Elżbiety II. Ten wyjątkowy moment w światowej historii Wielkiej Brytanii zostanie zapamiętany przez wszystkich na długo. Monarchinię pożegnała najbliższa rodzina, która w uroczystych stylizacjach uczestniczyła w jej ostatniej drodze. Podczas ceremonii nie mogło zabraknąć wnuczek królowej Elżbiety II - księżniczek Beatrice i Eugenii. U ich boku była także matka, była żona syna monarchini księcia Andrzeja - Sarah Ferguson. W tych stylizacjach pożegnały brytyjską królową.

Zobacz wideo "Elżbieta II: Portret królowej" [ZWIASTUN]

Ksieżniczki - Eugenia i Beatrice żegnają babcie. Panie przybyły na uroczystość z Sarah Ferguson

Wszystkie trzy panie nigdy nie ukrywały, że były bardzo blisko związane z królową Elżbietą II. Nic więc dziwnego, że każda z nich na pogrzeb monarchini przyodziała czarną stylizację, podkreślającą rangę wydarzenia i idealnie wpisującą się w dress code smutnej uroczystości. Księżniczka Eugenia wybrała taliowany płaszcz, do którego dobrała ciemne, kryjące rajstopy oraz żałobne nakrycie głowy. Złote guziki podbiły elegancję całego zestawu.

Podobnie ubrana była jej siostra - księżniczka Beatrice, która na pogrzebie pojawiła się w kapeluszu, ale bez woalki. Miała na sobie także elegancki wełniany płaszcz, którego satynowe klapy perfekcyjnie podkreśliły szykowny charakter całości. Zamszowe szpilki i cienkie rajstopy w tym samym kolorze dodały klasy. 

Księżniczka BeatriceKsiężniczka Beatrice Agencja Gazeta

Sarah Ferguson podobnie jak jedna z jej córek miała założone ciekawe nakrycie głowy specjalną woalką. Do tego dobrała czarny komplet z marynarką i spódnicą do kolan. Wszystko wyglądało skromnie i gustownie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.