Anna Wendzikowska podsumowuje ostatnie lata z okazji 41. urodzin. "Depresja, stany lękowe, bezsenność"

Anna Wendzikowska 7 sierpnia skończyła 41 lat. Dziennikarka z tej okazji podzieliła się przemyśleniami na temat minionego czasu. Wyznała między innymi, że ma za sobą depresję i inne problemy natury psychicznej.

Anna Wendzikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona użytkowników. Gwiazda szczególnie chętnie udostępnia zdjęcia z podróży, które są jej pasją. Tym razem jednak podzieliła się wyjątkowymi przemyśleniami, które naszły ją przy okazji urodzin.

Zobacz wideo Anna Wendzikowska mówi o mężczyznach niskiego wzrostu

Anna Wendzikowska świętuje urodziny

Anna Wendzikowska w środę 7 sierpnia obchodzi 41. urodziny. Dziennikarka udostępniła dwa zdjęcia. Na pierwszym relaksuje się w basenie, a na drugim ma tylko roczek i stara się zdmuchnąć swoją pierwszą świeczkę na torcie. Do fotografii dołączyła długi wpis, w którym wyznała, że ostatnie lata były dla niej bardzo trudne.

Dzisiaj są moje urodziny. Kładę się w wodzie, w zaufaniu do wszechświata płynę spokojnie w kolejny rok. Ostatnie lata były dla mnie wyjątkowo trudne, dostałam w tyłek od życia i od ludzi, musiałam wziąć na barki dużo więcej, niż byłam w stanie unieść. Depresja, stany lękowe, bezsenność, jednocześnie opieka, obowiązki pracującej mamy 24/7. Moje urodziny w zeszłym roku to były najsmutniejsze urodziny w moim życiu.
 

Zajrzyjcie do naszej galerii, w której znajdziecie więcej zdjęć Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska stwierdziła jednak, że z bolesnych przeżyć wyciągnęła naukę na całe życie.

Mam poczucie, że te rzeczy musiały się wydarzyć. Lubię myśleć, że przydarzyły się nie mnie, ale dla mnie. Nie ma prawdziwego, głębokiego rozwoju bez kryzysu. Ten ciężki czas stworzył podwaliny do ogromnej transformacji. Zajrzałam tam, gdzie długo zajrzeć się bałam - do środka. Przeżyłam i uwolniłam trudne emocje, przytuliłam małą Anię. Nauczyłam się wyznaczać granicę, akceptować rzeczywistość, puszczać kontrolę, brać odpowiedzialność za swoje emocje.

Dziennikarka na InstaStories pokazała za to wyjątkowy tort urodzinowy.

Anna WendzikowskaAnna Wendzikowska instagram.com/ aniawendzikowska

Na torcie widnieje hinduski symbol Mantry Om. To święta sylaba symbolizująca połączenie duchowe ze wszechświatem.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz skorzystać z Kryzysowego Telefonu Zaufania.

Kryzysowy Telefon Zaufania pod numerem 116 123. Na stronie liniawsparcia.pl znajdziesz też listę organizacji prowadzących dyżury telefoniczne specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego, pomocy dzieciom i młodzieży czy ofiarom przemocy.


 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.