Jennifer Garner cieszy się ze ślubu Afflecka i Lopez. Tym dla niej był były mąż

Jennifer Lopez i Ben Affleck niedawno wzięli ślub. Tym faktem zachwycona jest była żona aktora. Jennifer Garner odetchnęła z ulgą, że nie musi się już zajmować byłym mężem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli ze sobą przez prawie dwa lata, między 2002 a 2004 rokiem. Para szykowała się nawet do ślubu, do którego ostatecznie nie doszło. Aktor później związał się z aktorką Jennifer Garner, z którą doczekał się trójki dzieci. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozstała się w 2015 roku. Plotki o tym, że Affleck i Lopez dali sobie drugą szansę, pojawiły się już w kwietniu 2021 roku. W lipcu 2022 roku para pobrała się w Las Vegas, a niedawno znowu stanęli na ślubnym kobiercu. Tym razem ceremonia była huczniejsza. Panna młoda miała trzy suknię ślubne. Na ceremonie została zaproszona była żona aktora Jennifer Garner, ta jednak nie pojawiła się ze względu na obowiązki zawodowe. Teraz wyszło na jaw, że nowe małżeństwo aktora bardzo ją ucieszyło. Ma powody.

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Garner zachwycona małżeństwem Afflecka i Lopez

Aktorka wciąż pozostaje w życiu aktora ze względu na trójkę dzieci, które wspólnie wychowują: córki 16-letnią Violet i 13-letnią Seraphinę oraz syna 10-letniego Samuela. Garner była także ogromnym wsparciem dla Afflecka, kiedy ten zmagał się z alkoholizmem. Sama zawiozła go na odwyk, pomimo że od dawna nie byli już parą. Według informatora Page Six aktorka wciąż czuje się odpowiedzialna za ojca dzieci.

Jen zawsze miała takie samo podejście, niezależnie od tego, z kim był Ben. Mają razem dzieci, więc gdy on doświadczy kolejnego epizodu lub wróci do nałogu, to będzie jej problem - twierdzi źródło Page Six.

Ten sam informator twierdził, że aktorka była "pozytywnie nastawiona" do ślubu byłego męża z Lopez. Osoba z otoczenia Garner i Afflecka twierdzi również, że gwiazda cieszy się z faktu, że po kolejnym ślubie Afflecka z jej barków spadnie odpowiedzialność za "czwarte dziecko".

Jestem pewien, że jest zachwycona, że pozbyła się czwartego dziecka - zdradził informator Page Six.

Jennifer Garner stara się wychowywać dzieci najlepiej, jak umie. Ważne jest dla niej, aby dorastały w kochającej rodzinie, bo sama taką miała. Obecnie związana jest z biznesmenem Johnem Millerem i jak donosi Page Six jest spełniona zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Więcej o:
Copyright © Agora SA