Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka to gotowy scenariusz filmowy. Przed ślubem rozstali się na prawie 20 lat

Kiedyś byli najgorętszą parą wśród gwiazd, ale zaledwie dwa lata po pierwszych zaręczynach, ich relacja się rozpadła. Szukali szczęścia w innych związkach, założyli nawet rodziny. Po kilkunastu latach rozłąki okazało się, że znów są razem. Właśnie w tajemnicy przed światem para stanęła na ślubnym kobiercu. Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka bez wątpliwości zasługuje na filmową ekranizację.

Jennifer Lopez i Ben Affleck powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para 16 lipca wzięła ślub w Las Vegas w tajemnicy przed mediami. Historia miłości piosenkarki i aktora jest długa i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Kiedyś byli jedną z najpopularniejszych par show-biznesu. Jennifer i Ben byli nawet zaręczeni, ale ku zaskoczeniu fanów postanowili się rozstać. Po kilkunastu latach wrócili do siebie i jak widać, łączące ich uczucie nigdy nie wygasło. Jak to się wszystko zaczęło?

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Miejsce ślubu Jennifer Lopez i Bena AffleckaTak wygląda kaplica, w której Lopez i Affleck powiedzieli sobie "tak". Piękne wnętrza

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka to gotowy scenariusz filmowy

Jennifer Lopez i Ben Affleck poznali się w 2002 roku na planie filmu "Gigli". Piosenkarka była wtedy w związku małżeńskim z tancerzem Chrisem Juddem.  Z kolei Affleck cieszył się wtedy ogromną popularnością po sukcesie filmu "Pearl Harbor". Paparazzi po raz pierwszy przyłapali parę w nocnym klubie, ale zarówno Jennnifer jak i Affleck nie potwierdzali wówczas plotek o związku. Para zasłaniała się promocją filmu, ale kiedy pojawiła się pogłoska o rozpadzie małżeństwa Jennifer, fani nie mieli już żadnych wątpliwości. 

 

W latach dwutysięcznych Jennifer była jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Jej piosenki zajmowały najwyższe miejsca na listach przebojów, a paparazzi śledzili jej każdy krok. Trudno się dziwić, że każda relacja romantyczna gwiazdy wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Paparazzi dosłownie nie opuszczali piosenkarki na krok. W takich okolicznościach jej związek z Benem Affleckiej stawał się coraz trudniejszy do ukrycia. Jak wyglądało ich codzienne życie? Jennifer pokazała to w jednym z najpopularniejszych teledysków. W wideo do piosenki "Jenny from the Block" widzimy, jak trudne jest budowanie związku w blasku fleszy. 

Stali się najgorętszą parą w branży, i zgodnie z przewidywaniami dość szybko ogłoszono zaręczyny. Pierwsze zaręczyny w pogmatwanej i długiej historii "Bennifer". 

 
Ben nie chciał mi kupić zwyczajnego pierścionka z brylantem. Poszukiwania zaczął od spotkania ze znawcami, którzy powiedzieli mu, co powinien wiedzieć o brylantach. Są białe, żółte i różowe. Kupił mi pierścionek z różowymi brylantami, bo są najrzadsze - chwaliła się ówcześnie piosenkarka.
 

Wszystko odbyłoby się jak w bajce, ale dość szybko pojawiły się problemy. Najpierw para zdecydowała się przełożyć ślub. Jak wówczas tłumaczono, przyczyną było zbyt duże zainteresowanie mediów. Ceremonia miała wyznaczoną inną datę, ale ostatecznie do wydarzenia w ogóle nie doszło, bo para w 2004 roku rozstała się. Dopiero po latach w wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Jennifer wyznała, że potrzebowała aż dwóch lat, żeby pozbierać się po rozpadzie relacji z Benem. 

 

Jennifer przez lata próbowała ułożyć sobie życie z różnymi partnerami. Wzięła ślub ze swoim przyjacielem Markiem Anthonym, z którym także doczekała się dzieci. Po porażce jej kolejnego małżeństwa piosenkarka próbowała ułożyć sobie życie z Alexem Rodriguezem, para była nawet zaręczona, ale ostatecznie ta relacja także nie przetrwała próby czasu. Świat zwariował, kiedy wyszło na jaw, że po prawie 20 latach rozłąki Jennifer Lopez i Ben Affleck postanowili dać sobie drugą szansę. Tak przecież wygląda najpiękniejszy happy end wszystkich filmowych romansideł. Zapowiada się także realizacja powiedzenia "... i żyli długo i szczęśliwie", bo para właśnie powiedziała sobie sakramentalne "tak". 

 

Jennifer Lopez i Ben AffleckJ.Lo zmieniła nazwisko. Pochwaliła się zdjęciem z łóżka. Tak wyglądała po nocy poślubnej

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Fryzjer Jennifer Lopez pokazał jej drugą suknię ślubną. Ale wycięcie!

Więcej o: