Sylwia Bomba na ramówce TVN. Internauci zwrócili uwagę na zmienione rysy. "Proszę, nie rób już nic z twarzą"

Sylwia Bomba opublikowała zdjęcia z ramówkowej konferencji TVN. Podpytywała fanów o ocenę jej stylizacji. Zamiast na kreacji, skupili się jednak na twarzy, sugerując poprawianie urody.

W czwartek 25 sierpnia odbyła się coroczna prezentacja jesiennej ramówki TVN. Wydarzenie zgromadziło całe mnóstwo mniej i bardziej znanych osobistości z rodzimego show-biznesu. Na ściance pozowała między innymi Anna Cieślak, Adriana Kalska, Paulina Krupińska, Małgorzata Rozenek czy też Agnieszka Kotońska. Wśród gości znalazła się też inna gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem", Sylwia Bomba, która zdjęciami z eventu podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Internauci zamiast skupić się na kreacji, zwrócili jednak uwagę na twarz celebrytki. Sugerują, że zaszły w niej niepokojące zmiany.

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

Sylwia Bomba poprosiła fanów o ocenę jej stylizacji. Zaniepokojeni zwrócili uwagę na rysy twarzy

Na konferencji TVN Sylwia Bomba zaprezentowała się w asymetrycznej czarnej kreacji na jedno ramię z efektownymi wycięciami na udzie i brzuchu. Do sukienki dobrała sandały na szpilce w tym samym kolorze, kopertówkę na łańcuszku i duże kolczyki. Długie ciemne włosy zostawiła rozpuszczone.

Ramówka TVNRamówka TVN. Bomba odsłoniła brzuch, a Cieślak wskoczyła w genialny garnitur

Uwagę skradł jednak zbyt ciężki makijaż, który nie uszedł uwadze fanów. Podzielili się obserwacjami w komentarzach, sugerując, że zmieniony wygląd celebrytki niekoniecznie jest wynikiem nadmiaru kosmetyków:

 
Buzia jak nie twoja.
Wyglądasz ładnie, ale proszę, nie rób już nic z twarzą, jesteś piękną kobietą.
Kreacja ostatecznie może być, ale twarz jakaś opuchnięta. Bardzo niekorzystne pani wygląda.

Na ostatnią uwagę gwiazda "Googlebox" postanowiła odpowiedzieć, wskazując powód nie do końca udanego make-up'u:

Tam w środku jest bardzo silne światło plus flash i wyszło tak niekorzystnie.

Sylwia BombaSylwia Bomba KAPiF.pl / KAPiF.pl

Jedna z internautek posunęła się o krok dalej i zasugerowała, że wspomniana opuchlizna wygląda jak efekt nadużywania alkoholu. Tych słów Sylwia Bomba również nie mogła pozostawić bez reakcji, wobec czego odpowiedziała krótko:

Proszę pani, ja alkohol piję raz na pół roku.

Joanna Koroniewska nie chce wracać do Polski. Dowbor odpowiadaKoroniewska nie chce wracać do Polski. Padły słowa pełne żalu. Dowbor nie pomógł

Też dostrzegacie na twarzy celebrytki niepokojące zmiany?

Więcej o: