Nowa partnerka Gerarda Pique jest w ciąży? Paparazzi zrobili parze wymowne zdjęcia. Jest też nagranie

Gerard Pique pojawił się na ślubie przyjaciela u boku nowej partnerki. Paparazzi zrobili zakochanym kilka zdjęć. W oczy rzuca się zaokrąglony brzuch 23-latki, o której teraz spekuluje się, że jest w ciąży.

Długo nie było wiadomo, kim jest nowa partnerka Gerarda Pique. Piłkarzowi zależało bowiem, by utrzymywać romans w tajemnicy. W końcu jednak zupełnie przestał się z nim kryć i u boku 23-latki pojawił się na jednym z muzycznych festiwali. Fani szybko zwrócili uwagę, że Clara Chia Marti jest bardzo podobna do Shakiry. Teraz hiszpańskie media plotkują, że ukochana Pique jest w ciąży.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Spekuluje się, że nowa partnerka Gerarda Pique jest w ciąży

Gerard Pique i Clara Chia Marti zostali przyłapani przez paparazzi na ślubie przyjaciela piłkarza. Magazyn "Hola" opublikował zdjęcia Gerarda Pique i jego nowej dziewczyny, bawiących się na weselu w Costa Brava.

Piłkarz i jego nowa dziewczyna cały czas się do siebie uśmiechali, żartowali i okazywali sobie czułość - powiedział informator "Hola". 
 

Internauci zwrócili uwagę na lekko zaokrąglony brzuch 23-latki. Ten ma być widoczny też na poniższym nagraniu. 

Nic dziwnego, że pojawiły się sugestie, że partnerka Pique jest w ciąży. O rzekomej ciąży Chia Marti rozpisują się nie tylko internauci, ale także zagraniczne media m.in. portale spamchronicles.com,  americanpost.news, czy El Gordo y La Flaca. Dziennikarze ostatniego z wymienionych serwisów twierdzą jednak, że 23-latka nie może być w ciąży, bo Pique straciłby kartę przetargową w rozmowach z Shakirą na temat opieki nad dziećmi.

Shakira jest wściekła na Gerarda Pique

Pique i jego nowa partnerka Clara Chia Marti pojawili się też na festiwalu Summerfest Cerdanya. Według doniesień hiszpańskich mediów para okazywała sobie bardzo dużo czułości. Zakochani usiedli razem na trybunach, gdzie na oczach innych ludzi namiętnie się całowali. Ich gorące uczucie zostało uwiecznione przez fotoreporterów portalu Socialite. To miało bardzo zezłościć Shakirę, która rzekomo umówiła się z Gerardem, że dla dobra dzieci nie będzie się pokazywał publicznie z nową partnerką.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.