Shakira i Gerard Pique się zeszli? Nie! Piłkarz przyłapany z nową ukochaną. Mamy ich PIERWSZĄ fotkę

Dwa miesiące temu wyszło na jaw, że Shakira i Gerard Pique się rozstali. Sportowiec nie rozpacza po zakończeniu związku z kolumbijską wokalistką. Na koncercie został zauważony z nową ukochaną. Trzeba przyznać, że jest bardzo podobna do jego byłej.

Shakira i Gerard Pique przez lata uchodzili za zgraną parę. Doczekali się dwóch synów Milana i Sashy. Gdy wydawało się, że są szczęśliwi, gruchnęła wiadomość o rozstaniu. Media donoszą, że piłkarz miał zostawić piosenkarkę dla młodszej kobiety. Byli partnerzy spierają się o prawo do wychowywania dzieci. Wygląda jednak na to, że Pique rozpoczął nowe życie. Z ukochaną pojawił się na jednym z muzycznych festiwali. Uwagę zwraca uroda kobiety. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną. A pamiętacie pierwszą ukochaną Ibisza?

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

Gerard Pique już nie ukrywa ukochanej. Jego nowa partnerka wygląda jak kopia Shakiry

Piłkarz i jego nowa ukochana zostali zauważani przez fotoreporterów na festiwalu Summerfest Cerdanya. Z początku Gerard Pique miał ukrywać romans, w czym pomagali mu nawet jego przyjaciele, ale nie zamierza dłużej tego robić. Można było zauważyć, że świetnie się czuje w obecności 23-latki. Na oczach całej masy ludzi nie szczędzili sobie czułości i namiętnie się całowali. 

Ukochana piłkarza ma kręcone blond włosy, a na koncert przyszła ubrana w czarną górę i wygodne spodnie. 

Gerard Pique już nie ukrywa ukochanej. Jego nowa partnerka wygląda jak kopia ShakiryGerard Pique już nie ukrywa ukochanej. Jego nowa partnerka wygląda jak kopia Shakiry Fot. Forum/Backgrid UK

ZOBACZ: Wyszło na jaw, jak nazywa się partnerka Gerarda Pique. "Pracuje dla niego"

Wiadomo z ustaleń dziennikarzy, że nowa miłość sportowca jest 23-letnią studentką i pracuje w ulubionym lokalu piłkarza o nazwie La Traviesa. "The Sun" twierdzi, że partnerka Pique nazywa się Clara Chia Marti i studiuje w Barcelonie public relations. Patrząc na zdjęcia wykonane przez fotoreporterów nie trudno dostrzec, że Mari jest kobietą o urodzie zbliżonej do Shakiry. 

Wy również dostrzegacie uderzające podobieństwo? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.